Експерт пояснив, яку вигоду отримала рф від експорту українського зерна

Експерт пояснив, яку вигоду отримала рф від експорту українського зерна
Фото: з відкритих джерел

Країна-агресор росія, яка підписала угоду, спрямовану на забезпечення безпечного проходу суден, що заходять та виходять із трьох українських чорноморських портів, по факту, отримала для себе низку преференцій та зняття санкцій на низку своїх товарів. Про це журналістам УНН в ексклюзивному коментарі розповів військовий експерт Олег Жданов.

“Ми домовилися, що рф гарантує Україні безпеку в плані вивозу нашого зерна, але опосередковано росія отримує для себе преференції. Бо після підписання угоди саме Україна має звертатися до країни, яка наклала санкції на ці види товарів. А це – зокрема США і просити, щоб в результаті нашої спільної домовленості оці санкції на ці види товарів були зняті з рф. Просто нам не говорять про цю частину домовленості, що ми по факту самостійно ж і ініціюємо зняття санкцій з рф. Не росія йде та каже “ми домовилися, знімайте”. Ні, це Україна має підтвердити це і надати свої пропозиції. Ми їх надали, США нас почули і всі санкції зняли”, – повідомив Жданов.

Він додав, що такий же принцип “зняття санкцій з рф” застосовується не лише для зерна, а й для мінеральних добрив та аміаку, який теж підлягає транспортуванню в рамках стамбульської угоди.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ekspert-poyasnyv-yaku-vygodu-otrymala-rf-vid-eksportu-ukrayinskogo-zerna
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати
1