Експерт розповів про рівень ставок фрахту на морські перевезення тимчасовим коридором

Експерт розповів про рівень ставок фрахту на морські перевезення тимчасовим коридором
Фото: з відкритих джерел

Ставки фрахту для перевезень зернових вантажів тимчасовим коридором зараз приблизно на рівні вересня минулого року, коли працював «зерновий коридор» під егідою ООН. Про це у коментарі Latifundist розповів директор BPG Shipping Геннадій Іванов.

За словами експерта, страховка на початку роботи тимчасового коридору становила 3% (наприкінці травня вона була на рівні 0,75–1%).

Геннадій Іванов зазначив, що у перший тиждень, коли до українських портів почали заходити судна, в ставку закладалися всі можливі ризики, переважно це стосувалося преміальності. На другий тиждень ставки знизились і зараз вони стабілізувалися та перебувають «на рівні початку роботи «зернового коридору» минулого року».

«Загалом фрахтовий ринок виріс, не можна порівнювати нинішній фрахтовий ринок з тим, що був в травні. Індекс BDI виріс і Чорне море зараз більш активне за рахунок того, що почався зерновий сезон», — наголосив експерт.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ekspert-rozpoviv-pro-riven-stavok-frahtu-na-morski-perevezennya-tymchasovym-korydorom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати