Експерти назвали саму маржинальну сільгоспкультуру 2022 року

Експерти назвали саму маржинальну сільгоспкультуру 2022 року
Фото: з відкритих джерел

Аналітична рада Міністерства сільського господарства США очікує, що у 2021/22 роках посівна площа кукурудзи, сої та пшениці становитиме майже 1,4 мільярдів акрів.

Про це пише propozitsiya.com.

За останні два роки по всьому світу було висіяно додатково 57 мільйонів акрів кукурудзи, сої та пшениці — на 4,4 % більше, ніж у 2019 році. І ці акри потребують додаткових поживних речовин для отримання врожаю. Поточний рівень цін сприяє розширенню виробництва добрив. Але зростання вартості на природний газ означає, що зростання світового виробництва добрив може бути перерване нестачею енергії, що насувається в Росії, Китаї і Євросоюзі.

В даний час NOAA (Національне управління океанічних та атмосферних досліджень) прогнозує теплішу, ніж зазвичай, зиму на більшій частині Центральної частини США. Температура на північному заході Тихого океану та Північних рівнинах, ймовірно, буде нижчою, ніж зазвичай. Якщо несподіваний полярний вихор впаде наприкінці зими, а запасів енергії в Перській затоці буде недостатньо, внутрішнє виробництво добрив може зіткнутися з ще більшими труднощами.

Ймовірно, це буде ще один напружений рік глобального постачання добрив, оскільки все більше світових гравців, таких як Індія, Бразилія, Китай та Росія, конкурують із США за доступні постачання агрохімікатів. Хоча побоювання з приводу нестачі добрив навесні 2022 року все ще значно спекулятивні, фермерам розумно планувати найгірші сценарії щодо застосування добрив у 2022 році.

У зв’язку з нестійкістю погоди очікування на постачання пестицидів і добрив наступної весни збільшує ризик зниження врожайності восени 2022 року.

Розмови про різке подорожчання добрив у 2022 році призвели до спекуляцій про те, що у 2022 році буде засіяно менше акрів кукурудзи. Тим не менш, навіть за більш високих цін на добрива виробництво кукурудзи та сої залишається прибутковим. Експерти радять не жертвувати родючістю ґрунту та врожайністю 2023 року задля економії витрат у 2022 році, особливо коли бюджети на врожай, ймовірно, вже підтримують прибуткову маржу наступного року.

Щоб компенсувати невизначеність маржі, варто вже зараз подумати про укладання контрактів на продаж майбутнього врожаю. Глобальне зростання постачання кукурудзи та сої може обмежити зростання цін на кукурудзу та сою до початку посівного сезону 2022 року. Завдяки торгівлі ф’ючерсами як на старі, так і нові культури за вигідними цінами фермери можуть оптимізувати управління ризиками, плануючи достатню кількість продажів, щоб забезпечити покриття витрат на 2022 рік.

Співвідношення цін на кукурудзу та сою нового врожаю впало нижче за позначку 2,3, що свідчить про явну перевагу ринку кукурудзи минулого тижня. Незважаючи на зростаючі витрати на добрива, кукурудза на даний момент залишається вигіднішою сільгоспкультурою для фермерів у 2022 році. Це зумовлено попитом. Постачання як кукурудзи, так і сої знизилися з історично низьких рівнів, і великі обсяги врожаю, які очікують цієї осені, додадуть більше можливостей для зростання запасів зерна. Щодо попиту, відновлення виробництва етанолу та хороші перспективи експорту з Китаю в майбутньому маркетинговому році оживляють прогнози попиту на кукурудзу, тоді як перспективи сої залежать від балансу китайських експортних закупівель.

Але обидві культури стикаються з жорсткою конкуренцією з боку альтернативних культур — можливо, навіть більше, ніж минулого року. Ціни на пшеницю, бавовну, сорго та ячмінь зростають значною мірою через міжнародний попит.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksperty-nazvaly-samu-marzhynalnu-silgospkulturu-2022-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати