Експорт з України допомагає світу: в ООН спростували слова путіна про “зернову угоду”

Експорт з України допомагає світу: в ООН спростували слова путіна про “зернову угоду”
Фото: з відкритих джерел

В Організації Об’єднаних Націй (ООН) спростували заяву президента рф володимира путіна про нібито неефективність “зернових коридорів” у Чорному морі. В ООН зазначили, що експорт із України допомагає знизити світові ціни на продовольство.

Про це представник ООН розповів Reuters. За підрахунками організації, 30% зерна, що експортується з України, поставляється саме в країни, які найбільше його потребують. Зокрема, це Китай, Індія, Єгипет, Ємен, Сомалі та Джибуті.

За словами речника, ціни на їжу у світі взяли стійкий тренд на зниження. Також експорт із України вже частково вплинув на падіння відповідного індексу.

“У серпні індекс цін на зернові Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) знизився на 1,4% порівняно з попереднім місяцем. Це падіння… було частково пов’язане з відновленням комерційного експорту з портів Чорного моря в Україну”, – сказав представник ООН.

Раніше путін пригрозив, що росія може зірвати “зернову угоду”через те, що нібито українське зерно не допомагає подолати голод у світі.

Джерело: Обозреватель

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksport-z-ukrayiny-dopomagaye-svitu-v-oon-sprostuvaly-slova-putina-pro-zernovu-ugodu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати