Експорт зерна морем перевищує транзит через Польщу в рази, тому претензії поляків безпідставні

Експорт зерна морем перевищує транзит через Польщу в рази, тому претензії поляків безпідставні
Фото: з відкритих джерел

Транзит української агропродукції через Польщу у січні проти показника експорту за місяць 2022 року менший на близько дві третини – 0,37 млн тонн, і це наразі становить лише близько 5% від загального обсягу. Україна робить усе можливе, щоб мінімізувати можливі економічні втрати для польських фермерів, а блокада однозначно вигідна росії. Про це заявив  віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, пише УНН.  

“Україна робить усе можливе, щоб мінімізувати можливі економічні втрати для польських фермерів. Ми вважаємо, що блокада однозначно вигідна росії, і вона вже використовує це, щоб показати, що у нас не все добре з дружньою Польщею”, – вказав Кубраков в соцмережі X.

“Проте я буду говорити мовою цифр. У січні 2024 року експорт сільськогосподарської продукції був здебільшого за рахунок морських перевезень і вимірювався мільйонами тонн. Натомість транзитом через Польщу пройшло лише 0,37 млн тонн сільськогосподарської продукції, що становить близько 5% від загального обсягу. Водночас у 2022 році через Польщу ми експортували близько 1 млн тонн сільськогосподарської продукції на місяць”, – повідомив віцепрем’єр.

Перегляди: 483
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksport-zerna-morem-perevyshhuye-tranzyt-cherez-polshhu-v-razy-tomu-pretenziyi-polyakiv-bezpidstavni
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1