Експорт українського зерна спроститься: в Угорщині відкрили перевалочний залізничний термінал біля кордону

Експорт українського зерна спроститься: в Угорщині відкрили перевалочний залізничний термінал біля кордону
Фото: з відкритих джерел

Угорщина відкрила на кордоні з Україною великий залізничний термінал для перевантаження контейнерів із широкої колії на вузьку – цей проєкт дозволить налагодити сухопутний маршрут для постачання українського зерна до портів північної Адріатики.

Про це повідомив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто, пише “Європейська правда“.

Сійярто зазначив, що термінал у прикордонному Феньєслітке був побудований в рекордно короткий термін і “в цей час є найсучаснішим перевалочним терміналом на всьому континенті”.

За словами Сійярто, у терміналі, створеному з інвестиціями в 30 мільярдів форинтів ($71,1 млн), працюватиме 500 осіб, а його потужність становитиме один мільйон контейнерів на рік, що вдвічі більше від потужностей на кордоні між Білоруссю та Польщею.

“Завдяки терміналу буде відкрито найшвидший і найефективніший маршрут для українського зерна з Феньєслітке до портів північної Адріатики, а завдяки цьому можна буде гарантувати безпеку постачання продовольства навіть у віддалені куточки світу”, – сказав глава угорського МЗС.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksport-zerna-z-ukrayiny-sprostytsya-v-ugorshhyni-vidkryly-perevalochnyj-zaliznychnyj-terminal-bilya-kordonu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати