Експортні ціни на російську пшеницю знизилися до мінімуму з 2020 року

Експортні ціни на російську пшеницю знизилися до мінімуму з 2020 року
Фото: з відкритих джерел

Минулого тижня котирування російської пшениці з протеїном 12,5% знизилися до $218-224/т FOB, що є мінімальним рівнем з вересня 2020 р. Про це йдеться в щотижневому ціновому моніторингу компанії СовЕкон.

Як уточнюється, експортні ціни на російську зернову знижуються на тлі несприятливої кон’юнктури на світовому ринку та послаблення державного контролю за цінами.

«Зниженню російських експортних цін передувала низхідна динаміка світових цін на пшеницю. На тлі низького попиту французька пшениця з протеїном 11% до середини лютого подешевшала до $224/т FOB, що на $21 нижче, ніж на початку року. Додатковим чинником зниження цін на російську пшеницю міг стати перегляд мінімальної рекомендованої Мінсільгоспом РФ ціни», – зазначають аналітики.
Під час останнього тендера єгипетської GASC усі російські пропозиції подавалися за ціною $245/т FOB (з відстрочкою платежу на 180 днів), що дозволяє говорити про нову неофіційну ціну $235/т, йдеться в огляді.

Також повідомляється, що на тлі зниження цін помітно збільшився продаж російської пшениці. Так, обсяг укладених контрактів на продаж пшениці станом на 19 лютого збільшився до 2,8 млн тонн з 1,9 млн тонн місяцем раніше.

«Зниження експортних цін знижує можливість зміцнення цін на пшеницю на внутрішньому ринку», – додали експерти.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 41
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksportni-cziny-na-rosijsku-pshenyczyu-znyzylysya-do-minimumu-z-2020-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати