Експортні ціни при постачанні української пшениці альтернативними шляхами лишаються стабільними

Експортні ціни при постачанні української пшениці  альтернативними шляхами лишаються стабільними
Фото: з відкритих джерел

За даними ІА «АПК-Інформ», упродовж минулого тижня попри подальше зростання індикативів української пшениці врожаїв 2021 та 2022 років на базисі FOB експортні ціни при її постачанні альтернативними шляхами залишались відносно стабільними зі слабо вираженою тенденцією зниження.

Зазначимо, що загалом ціни на українському ринку залишаться малочутливими до коливань на світових ринках через низькі ліквідність та активність торгівлі на тлі великої кількості ризиків та невизначеностей. Як і раніше, основні складнощі виникали через обмежені поточні експортні можливості діючих портів Дунайського регіону та прикордонних переходів на сухопутному кордоні України на тлі напруженої і дорогої логістики, а також пов’язані з цим затримки виконання та розрахунків за контрактами.

На сухопутному кордоні ціни попиту/пропозиції на пшеницю з протеїном 12,5% з поставкою в червні на польському переході Ізов здебільшого озвучувалися в межах 310-325/325-340 USD/т на базисі DAP, а на кордоні зі Словаччиною (прикордонний перехід Чоп) – 330-345/345-355 USD/т DAP.

Ціни попиту/пропозиції на дану культуру з доставкою до порту Констанца (Румунія) переважно становили 365-380/375-390 USD/т.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eksportni-cziny-pry-postachanni-pshenyczi-z-ukrayiny-alternatyvnymy-shlyahamy-lyshayutsya-stabilnymy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1