ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні

ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні
Фото: з відкритих джерел

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує програму підтримки виробників лососевих видів риб через забезпечення їх кормами для риб з метою подолання негативних наслідків війни та порушення ланцюжків постачання. Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 17 березня 2024 року.

Ця ініціатива координується ФАО та Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державним агентством меліорації, рибного господарства та продовольчих програм України, і спрямована на підтримку сталого та стійкого розвитку аквакультури.

У межах програми, нагальна допомога буде надана аквафермерам у доступі до кормів, які мають різні вікові групи вирощуваних видів риб та різні етапи виробництва, за умови відсутності податкової заборгованості та подання у встановлені строки звітів про обсяги виробництва продукції аквакультури за затвердженою в установленому порядку формою № 1 А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2022 рік».

Відібрані заявники зможуть отримати корм у пунктах роздачі, самостійно покривши транспортні та логістичні витрати. Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.

Кінцевий термін подання заявки – 17 березня 2024 року.

Перегляди: 119
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fao-nadast-kormy-dlya-pidtrymky-vyrobnykiv-lososevyh-vydiv-ryb-po-vsij-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати