ФАО надасть українським агровиробникам 30 тисяч тонн насіння озимої пшениці: умови

ФАО надасть українським агровиробникам 30 тисяч тонн насіння озимої пшениці: умови
Фото: з відкритих джерел

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) надасть 30 тисяч тонн насіння озимої пшениці для аграріїв семи регіонів України, які постраждали від війни з Росією.

Про це повідомили в організації, передає Економічна правда.

Організація за фінансової підтримки уряду Японії надасть по дві тонни насіння пшениці озимої для 1,5 тис. аграріїв, які обробляють ділянки сумарною площею не більше 50 га.

Така підтримка спрямована на забезпечення успішного проведення найближчої посівної кампанії агровиробниками з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської та Харківської областей.

За програмою, кожен із 1,5 тис. відібраних одержувачів допомоги отримає по дві тонни насіння пшениці озимої в тарі по 50 кг. 

Перевага надаватиметься фермерам, які мають документальне підтвердження шкоди, заподіяної внаслідок вторгнення РФ в Україну. 

Обрані для участі у програмі сільгоспвиробники мають самостійно забрати насіння з точок видачі, встановлених ФАО на території кожної з семи областей.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fao-nadast-ukrayinskym-agrovyrobnykam-30-tysyach-tonn-nasinnya-ozymoyi-pshenyczi-umovy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати