Tempo950x100

Tempo300x100

ФАО підтримає фермерів Херсонської області модульними зерносховищами

ФАО підтримає фермерів Херсонської області модульними зерносховищами
Фото: з відкритих джерел

Сільгоспвиробників просять подати заявку на отримання підтримки через Державний аграрний реєстр до 21 січня 2024 року.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання модульних зерносховищ місткістю 300, 500 та 1000 тонн. Ця ініціатива є частиною Стратегії підтримки зберігання зерна, яка реалізується за щедрої фінансової підтримки Канади, Японії та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Після успіху попередніх програм, коли українські фермери отримували підтримку у вигляді зернових рукавів і допоміжного обладнання протягом 2022 року та на початку 2023 року, ФАО тепер готова надати довгострокові рішення. Основна увага буде зосереджена на підтримці малих та середніх фермерських господарств Херсонської області, зміцненні стійкості та сталості аграрного сектору у регіоні.

«Ця ініціатива має вирішальне значення для забезпечення потужностями для зберігання українських зернових та олійних виробників, особливо тих, які працюють у найбільш постраждалій Херсонській області. Довгостроковий вплив сприятиме підтримці глобальних поставок продовольства, зміцненню продовольчої безпеки та захисту засобів до існування як на рівні домогосподарств, так і на національному рівні», – зазначив П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в Україні.

Загалом ФАО та Мінагрополітики планують роздати 244 модульних сховища. Ці зерносховища будуть доступні для сільгоспвиробників, які обробляють землі на території Херсонської області. Надання модульних одиниць зберігання буде визначатися на основі кількості отриманих заявок і частки оброблюваної землі.

Щоб взяти участь у програмі, фермери повинні мати від 100 га землі в Херсонській області в офіційному обробітку та використовувати отриману техніку для зберігання власної зібраної продукції.

Заявки приймаються протягом трьох тижнів до 21 січня 2024 року. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час доставки.

Через обмежену кількість модульних одиниць зберігання заповнення та подання заявки не є гарантією підтримки та залежить від критеріїв оцінки та остаточного рішення ФАО.

Перегляди: 22
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fao-pidtrymaye-fermeriv-hersonskoyi-oblasti-modulnymy-zernoshovyshhamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1

  23 Лютого

  Штат Міннесота і Чернігівська область поглиблять взаємодію в аграрному секторі

  Експортні ціни на російську пшеницю знизилися до мінімуму з 2020 року

  Єврокомісія шукає баланс між допомогою Україні та захистом ринку ЄС

  10 млн гривень грантової підтримки вже отримали аграрії цього року на розвиток садів і теплиць

  Ціни на пшеницю знижуються під тиском стриманого попиту

  У Польщі висипали український ріпак з трьох зерновозів: Україна вимагає покарати причетних

  Через знищення Каховської греблі збитки рибної галузі сягнули майже ₴10 мільярдів

  Верховна Рада запровадила в Україні електронні аграрні розписки

  Дунайське пароплавство пропонує альтернативу автомобільним перевезенням через кордон із Польщею: маршрути

  Латвія першою в ЄС заборонила імпорт “кривавого” зерна з рф

  БІЛЬШЕ НОВИН