Фермер на Харківщині тримав у рабстві переселенців

Фермер на Харківщині тримав у рабстві переселенців
Фото: з відкритих джерел

Фермер із Харківської області утримував у рабстві семеро людей. Під виглядом допомоги чоловік пропонував переселенцям роботу з гарною оплатою, а в результаті людей експлуатували та всіляко знущалися з них.

Про це повідомили у Нацполіції.

У поліції розповіли, що 57-річний власник підприємства обманом вербував робітників на своє господарство та не платив їм. На ринках, залізничних та автомобільних вокзалах чоловік шукав людей, які потрапили у важку життєву ситуацію. В основному це були біженці, які втратили житло та роботу.

Зловмисник обіцяв офіційне працевлаштування, нормований робочий день 8 годин, високу заробітну плату, гідні умови проживання та триразове харчування у власному фермерському господарстві. Але потім забирав у громадян документи та мобільні телефони, а також не виконував обіцянок щодо оплати, працевлаштування та умов праці“, – розповіли в поліції.

Правоохоронці виявили на фермі 6 чоловіків та одну жінку. Фактично робочий день становив у них понад 14 годин, умови проживання не відповідали санітарним нормам, а харчування не забезпечувало мінімальних потреб людини. Якщо хтось відмовлявся виконувати роботу, його били.

Вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру. Фермеру загрожує від 3 до 8 років ув’язнення.

Джерело: vesti.ua

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-na-harkivshhyni-trymav-u-rabstvi-pereselencziv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати