Фермер перетворив старий комбайн на дивовижний будинок для відпочинку

Фермер перетворив старий комбайн на дивовижний будинок для відпочинку
Фото: з відкритих джерел

Британський фермер Вілл Раутон придбав старий зернозбиральний комбайн, щоб перетворити його на місце для відпочинку, пише SEEDS.

Чоловік придбав старий комбайн за 5000 фунтів, а на ремонт витратив ще 20 000 фунтів. Зараз він здає унікальне місце для відпочинку в оренду подобово за 120 фунтів.

Image 11

Фермер витратив чотири місяці, щоб перетворити сільськогосподарську техніку на затишний будиночок у своєму кемпінгу. Кемпінг з комбайном розташований за 11 кілометрів від приморського міста Скегнесс, що в Англії, пише The Mirror.

«Я абсолютно не досвідчений у таких речах. Я просто подивився на комбайн і зрозумів, що там можна облаштувати спальню», – поділився Вілл.

Спочатку чоловік витягнув усі робочі частини комбайна, окрім двигуна, щоб згодом загнати його на свою територію.

Image 10

Коли всередині він залишився порожнім, фермер почав проводити електрику й встановлювати теплу підлогу. Згодом він поставив там меблі, серед яких – двоспальне ліжко розміру king-size, кухонна стійка та холодильник, а також лежанка для тварин.

У помешканні можуть розміститися до чотирьох гостей. Поруч також є комунальний блок з туалетами та гарячим душем. Комбайн орендували вже багато людей, серед яких були і пари, і сім’ї.

Перегляди: 52
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-peretvoryv-staryj-kombajn-na-dyvovyzhnyj-budynok-dlya-vidpochynku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати