Фермер пояснив чому така дорога морква

Фермер пояснив чому така дорога морква
Фото: з відкритих джерел

Вадим Савюк, керівник ФГ «Агропоступ», що в селі Новина-Добрятинська на Рівненщині вважає, що морква значно дорожча, ніж у минулі роки через ріст цін на пальне, добрива, ЗЗР, складнощі збирання та недостаню кількість товару.

Про це він написав у своїй колонці на AgroTimes.

Він розповів, що закупленого до повномасштабної війни 2 т пального вистачило майже до часу збирання.

«На наступний сезон ми маємо купувати все за нинішніми цінами: те саме насіння, пальне, добрива, засоби захисту. За таких умов економіка вирощування навіть за нинішньої гуртової ціни на моркву на рівні 15-20 грн за кіло не даватиме високих прибутків», – зазначив аграрій. 

За його словами, ціна на моркву тримається з багатьох причин, ключова з яких – недостатня кількість товару. Тут зіграла свою роль і агротехніка, і погода.

«Дощі пішли практично перед збиранням, причому такі рясні, що вчасно зібрати моркву ми не змогли. Зазвичай ми закінчуємо збирання 10-го листопада, але цього року за весь листопад ми змогли вийти в поле 3-4 рази. Більше того, приблизно пів гектара моркви в нас так і лишилися незібраним», – зазначив він.

Фермер підсумував, що проблеми з урожайністю і збиранням моркви торкнулися не лише його господарства, тож і ціну на цей товар маємо відповідну.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-poyasnyv-chomu-taka-doroga-morkva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати