Фермер звинувачує співробітника Держгеокадастру в захопленні врожаю

Фермер звинувачує співробітника Держгеокадастру в захопленні врожаю
Фото: з відкритих джерел

Фермер Михайло Кононенко, з села Тарасівка Виноградівської селищної ради звинувачує працівника управління Держгеокадастру у Херсонській області у рейдерському захопленні врожаю соняшника. Підприємець звернувся до правоохоронних органів.  

Про це пише propozitsiya.com.

Фермер каже, що працівник управління Держгеокадастру у Херсонській області, зловживаючи службовим становищем, фактично вкрав врожай соняшника на 22 гектарах землі, яку фермер орендує у громади.

За словами Михайла Кононенка, співробітник Держгеокадастру незадовго до інциденту приїздив до нього, оглядав земельну ділянку, й у той день до фермера не було ніяких претензій. Згодом Кононенко отримав від управління Держгеркадастру припис про збитки у 26 тисяч гривень, начебто спричинені ним державі. У приписі була вимога компенсувати збитки протягом двох тижнів. Але через три дні фермер виявив, що врожай соняшника вартістю орієнтовано 500 тисяч гривень скошений.

Що за несанкціонованим скошуванням врожаю стоїть саме працівник Держгеокадастру, Кононенко дізнався згодом. Він звернувся до поліції, і за його заявою слідчими Олешківського відділення поліції відкрите кримінальне провадження за частиною третьою ст. 185 КК України, яка передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі від 3-х до 6-ти років.

Працівник Держгеокадастру, якого фермер звинувачує фактично у крадіжці врожаю, відмовився коментувати інцидент.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-z-hersonshhyny-zvynuvachuye-spivrobitnyka-derzhgeokadastru-v-zahoplenni-vrozhayu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати