Фермер з Тернопільщини продав чужу сільгосптехніку на 8 млн грн

Фермер з Тернопільщини продав чужу сільгосптехніку на 8 млн грн
Фото: з відкритих джерел

На Тернопільщині судитимуть фермера, який позичав в знайомих фермерів комбайни, трактори та нішу великогабаритну техніку, а потім продавав її іншим людям. Про це повідомили в управлінні Національної поліції в Тернопільській обл.

Аграрію загрожує до 12 років позбавлення волі. Чоловік впродовж тривалого часу, зловживаючи довірою, заробив на жителях краю понад 8 млн грн.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що зловмисник — приватний підприємець. Він займався вирощуванням сільськогосподарських культур. Проте власної техніки йому не вистачало і «бізнесмен», зловживаючи довірою знайомих підприємців, домовлявся з ними про довготривалу оренду транспорту з подальшим викупом. Гарантією домовленостей було його слово та розписка.

Упродовж 2021-2023 рр. він «орендував» трактори, комбайни, автомобіль марки Volkswagen LT 28, самоскид, сідловий тягач, телескопічний навантажувач та жатки, але грошей за техніку її власникам не віддав.

У ході досудового розслідування поліцейські з’ясували, що деяке обладнання підозрюваний перездавав в оренду стороннім людям, а дещо з техніки навіть продав.

Наразі слідчі встановили, що у пастку підозрюваного потрапило п’ятеро підприємців, а сума збитків, завдана людям, становить понад 8 млн грн.

Джерело: Куркуль

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermer-z-ternopilshhyny-prodav-chuzhu-silgosptehniku-na-8-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати