Фермери переходять на культури з меншим обсягом у логістиці

Фермери переходять на культури з меншим обсягом у логістиці
Фото: з відкритих джерел

За останні два роки фермерське господарство «Риск» на Київщині перейшло на культури з меншим обсягом у логістиці: скоротили посіви кукурудзи, замінивши її соєю, також більше почали сіяти озимої пшениці. Соняшник лишили без змін, адже мають поблизу переробника, якому постачають зібраний врожай.

Про це AgroPortal.ua розповів власник ФГ «Риск» Микола Зубков.

За його словами, в нинішній ситуації вводити нові культури в сівозміну не планують, оскільки це потребує техніки, знань та опанування технологій вирощування. Тож сівозміна лишається сталою: пшениця, соняшник, кукурудза, соя.

“Ми використовуємо якісний насіннєвий матеріал, зокрема, по соняшнику та кукурудзі працюємо із компанією RAGT Semenсes. Цього року для посівної ми скористалися програмою кредитування від «Укргазбанку» та Ukravit: взяли гербіциди, фунгіциди, посівний матеріал соняшнику та кукурудзи. Програма дуже зручна для аграрія — на 6 місяців під 0,01%. Цього часу достатньо, щоб посіяти, виростити, зібрати урожай і вчасно розрахуватися”, – зауважив Микола Зубков.

Фермер додає, що цього року на полях ФГ «Риск» будуть сіяти високоврожайний класичний гібрид соняшнику ранньостиглої групи РЖТ Волльф та кукурудзу РЖТ Ліпеккс.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermery-perehodyat-na-kultury-z-menshym-obsyagom-u-logistyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати