Фермеры смогут получить госгарантии под кредиты на приобретение земли

Фермеры смогут получить госгарантии под кредиты на приобретение земли

Як зауважує Міністерство фінансів,  постанова передбачає можливість надання державних гарантій за кредитною підтримкою на придбання землі сільськогосподарського призначення.

“Крім того, реалізація документу дозволяє визначити механізми надання державних гарантій на портфельній основі, а також встановити вимоги до відбору банків, які матимуть право отримувати такі гарантії. Також затверджуються вимоги до позичальників та зобов’язань, за якими банки-кредитори можуть отримати забезпечення у вигляді державних гарантій.

Укрексімбанк визначається агентом гаранта, до функцій якого, зокрема, належить перевірка правильності отриманих від банків-кредиторів документів і розрахунків. 

За словами прем`єр-міністра Дениса Шмигаля, пільгові умови будуть розповсюджуватися лише на дрібних та середніх аграріїв, які вже працюють на землі та мають у користуванні не більш ніж 500 гектарів.

“Позика надаватиметься строком до 10 років, а гарантії від держави дозволяють суттєво знизити ставку по кредиту, який надає банк.

Це вже третя наша програма, яка спрямована на здешевлення грошей для фермерів, і це дозволяє їм не лише придбати землю, а також почати дійсно стратегічно та довгостроково інвестувати у своє виробництво”, – каже глава Кабміну.

Джерело: finbalance.com.ua

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermery-smogut-poluchit-gosgarantii-pod-kredity-na-priobretenie-zemli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати