Фермери з Мелітополя тоннами викидають помідори: окупанти не дають вивозити овочі

Фермери з Мелітополя тоннами викидають помідори: окупанти не дають вивозити овочі
Фото: з відкритих джерел

Окупанти не дають фермерам з тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області вивозити врожай на підконтрольну Україні територію. Аграріям доводиться викидати овочі. На звалищі вже опинилися кілька тонн помідорів, які фермери не змогли вивезти з Мелітополя до Запоріжжя.

Про це повідомляється в Telegram-каналі “Типовий Мелітополь”, пише УНІАН.

Так, люди хотіли вивезти з Мелітополя урожай помідорів. Фермери планували продати урожай в Запоріжжі, але на блокпості у Василівці окупанти їх зупинили.

Аграрії не змогли вивезти овочі, тому їм довелося просто викинути кілька тонн помідорів на звалище. На відео можна почути, що інцидент відбувався 13 червня.

Чоловік просто перевертає ящики зі стиглими помідорами і висипає урожай, залишаючи його гнити. Судячи з усього, фермер зневірився намагатися виїхати з окупованих територій і вирішив, що краще просто знищити овочі, ніж залишати їх рашистам.

Як повідомляється в Telegram-каналі, аграрії тимчасово-окупованих територій не можуть отримати гідну оплату своєї праці від росіян. Якщо в Мелітополі кілограм помідор коштує близько 20 гривень, то в Запоріжжі – в рази більше. 

<script async src="https://telegram.org/js/telegram-widget.js?19" data-telegram-post="tip_mel/1229" data-width="100%"></script>

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fermery-z-melitopolya-tonnamy-vykydayut-pomidory-okupanty-ne-dayut-vyvozyty-ovochi
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1