Флот агрохолдингу Kernel поповнився новим судном 

Флот агрохолдингу Kernel поповнився новим судном 
Фото: з відкритих джерел

Український агрохолдинг Kernel поповнив свій морський флот новим судном – балкером Rotterdam Pearl V, повідомила пресслужба компанії.

За інформацією профільного сайту Vesselfinder, 190-метрове судно побудоване у 2010 році, має дедвейт 58 000 тонн і ходить під прапором Ліберії.

:

“Тепер флот компанії налічує вже три судна, які сумарно можуть експортувати близько 100 000 тонн зернових і 20 000 тонн соняшникової олії за місяць”, – йдеться в повідомленні Kernel.

Компанія почала формувати власний флот у 2023 році для підвищення ефективності експорту та зниження витрат на експортну логістику. Крім Rotterdam Pearl V, Kernel володіє балкером “Енеїда” (попередні назви – Bosphorus Prince, Enterprise) і танкером “Мавка” (попередня назва – Bit Oktania).

“Наш власний флот вже понад рік забезпечує український експорт в країни Середземномор’я та Північно-Східної Атлантики й дозволяє керувати витратами у всьому логістичному ланцюгу. Розвиток власного судноплавства, зокрема, не змушує нас фіксувати тоннаж із ринку, що є невигідним у період завищених фрахтових ставок під час воєнного стану”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: LIGA.Бізнес

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/flot-agroholdyngu-kernel-popovnyvsya-novym-sudnom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати