Флот Kernel забезпечує 30% експорту олії

Флот Kernel забезпечує 30% експорту олії
Фото: з відкритих джерел

Наразі флот компанії Kernel налічує три судна — два балкери і один танкер, які задіяні в експорті олії та насипних вантажів. 

Про це розповів генеральний директор агрохолдингу Kernel Євген Осипов в інтерв’ю Forbes.

За його словами, Kernel був портовим оператором вже давно. У компанії є декілька терміналів, через які вона експортує. 

«Ми вважали це необхідним елементом нашого ланцюгу. За останній рік ми проінвестували і придбали ще два термінали по перевалці олії. До цього ми користувались послугами наших партнерів. На жаль, основна частина з них була сконцентрована в Миколаєві. Із втратою порту ми повинні були інвестувати в нові ланцюги поставок олії. Ми придбали термінали в Південному, Чорноморську і на річці Дунай», — розповів гендиректор Kernel. 

Водночас сталим елементом розвитку компанії є судна, тому підприємство інвестувало у флот. 

«У нас сьогодні є один танкер і два балкери. Вони забезпечують з точки зору олії десь 30% нашого експорту, з точки зору насипних вантажів — порядка 20% нашого експорту. Ми вивчаємо цей напрямок. Сформували нову команду, тому що управління флотом це дещо інші компетенції, яких раніше в компанії не було. Безумовно, ми бачимо, що цей бізнес досить конкурентний, не такий простий, як здалось на перший погляд», — підкреслює Євген Осипов.

Наразі флот компанії забезпечує поставки до Румунії, країн середньозерноморського басейну, до північної Європи. Також Kernel розглядає можливість інвестицій у нові судна.

Джерело: usm.media

Перегляди: 115
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/flot-kernel-zabezpechuye-30-eksportu-oliyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати