Фонд держмайна продав спиртзавод у Вінницькій області за 50 мільйонів

Фонд держмайна продав спиртзавод у Вінницькій області за 50 мільйонів
Фото: з відкритих джерел

ТОВ “Таймкол” (Київ) на онлайн-аукціоні в системі “ProZorrо.Продажі” 25 листопада за відсутності інших учасників виграло право на приватизацію єдиного майнового комплексу (ЄМК) держпідприємства “Уладівський спиртовий завод” (с. Уладівка Вінницької області) за 50,1 млн грн, що у 2,2 рази перевищує стартову ціну (23,11 млн грн).

Про це повідомляє Фонд держмайна, передає Інтерфакс-Україна.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, “Таймкол” (до листопада 2020 року – ТОВ “Бізнес стар груп”) зареєстрований у жовтні 2020 року зі статутним капіталом 25 тис. грн. Займається надання в оренду та експлуатацію власної чи орендованої нерухомості. Належить Сергію Афанасьєву (Іршанськ Житомирської області).

За даними системи “ProZorrо.Продажі”, окрім “Таймкол”, у конкурсі не реєструвалися та не брали участь інші бажаючі придбати актив.

За даними ФДМ, ЄМК складається з 42 будівель та споруд загальною площею 13,16 тис. кв. м. До складу підприємства входить виробничий корпус, бродильне відділення, зерносховища та спиртосховища, бардонасосна станція, цехи виробництва дріжджів, тваринницька будівля, фірмовий магазин, склади, ангари та ін. Усього актив включає 577 од. основних засобів та інших необоротних активів.

Об’єкт обладнано основним технологічним обладнанням, а також необхідними комунікаціями.

Фонд уточнив, що ЄМК підприємства, яке займається виробництвом хімічних речовин, дистиляцією, ректифікацією та змішуванням спиртних напоїв, розташоване на восьми земельних ділянках у Уладівці загальною площею 53,7 га.

Підприємство з початку 2018 року до вересня 2021 року отримало 41,7 тис. грн виторгу. Виробнича діяльність не здійснювалася.

На 31 серпня 2021 року прострочена кредиторська заборгованість Уладівського спиртзаводу становила 707 тис. грн, поточна кредиторська заборгованість – 11,94 млн грн.

Умовою приватизації активу стало збереження протягом мінімум року основного виду його діяльності. Крім цього, покупець зобов’язаний протягом півроку погасити існуючу заборгованість із заробітної плати перед працівниками підприємства та бюджетом, а також не допустити їх звільнення як мінімум у зазначений період.

Як повідомлялося, на онлайн-аукціонах з жовтня 2020 року та по листопад 2021 року приватизовано 30 спиртових підприємств на суму понад 1,7 млрд грн, із них 1,05 млрд грн уже сплачено інвесторами до державного бюджету України.

Загалом від приватизації спиртових заводів ДП ​​”Укрспирт” та концерну “Укрспирт” очікується залучити близько 2 млрд грн, при цьому у 2020 році сума продажу активів на 20 аукціонах склала 1,26 млрд грн.

Держбюджет на 2021 рік передбачає надходження 12 млрд грн доходів від приватизації, з них 9 млрд грн – за рахунок продажу великих об’єктів. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fond-derzhmajna-prodav-spyrtzavod-u-vinnyczkij-oblasti-za-50-miljoniv-dzherelo-https-biz-censor-net-n3301883
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1