Фонд держмайна виставив на продаж Струтинський спиртзавод за 31 мільйон

Фонд держмайна виставив на продаж Струтинський спиртзавод за 31 мільйон
Фото: з відкритих джерел

Фонд держмайна виставив на продаж Струтинське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” (Львівська область).

Як повідомляє пресслужба Фонду, аукціон з приватизації відбудеться 1 березня.

Стартова ціна активу становить 31,3 млн грн.

Зазначається, що об’єкт приватизації засновано у 1906 році, востаннє був модернізований у 2019 році. Підприємство займається виготовленням спирту етилового ректифікованого та забезпечене усім необхідним обладнанням та комуікаціями у задовільному стані.

До власності активу також належать 24 об’єкти нерухомого майна загальною площею 12 тис. кв. м, понад 10 одиниць транспортних засобів, більше ніж 600 одиниць устаткування.

Загальна площа земельних ділянок становить 14,6 га.

Згідно з умовами приватизації, новий власник зобов’язаний протягом 5-ти робочих днів з моменту переходу права власності перерахувати на рахунок “УкрспиртУ”, як балансоутримувача майна, 31,3 млн грн для погашення боргів із заробітної плати, перед бюджетами та з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та іншої простроченої кредиторської заборгованості.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/fond-derzhmajna-vystavyv-na-prodazh-strutynskyj-spyrtzavod-za-31-miljon-dzherelo-https-biz-censor-net-n3317600
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати