Франція та Румунія підпишуть угоду про спрощення експорту українського зерна

Франція та Румунія підпишуть угоду про спрощення експорту українського зерна
Фото: з відкритих джерел

Франція та Румунія підпишуть у понеділок угоду про полегшення експорту зернових з України суходолом.

Про це повідомив міністр транспорту Франції Клеман Бон, передає Укрінформ із посиланням на Reuters.

«Я підпишу угоду з Румунією, яка дозволить Україні постачати ще більше зерна… до Європи та країн, що розвиваються, зокрема середземноморських (країн), які потребують його для продовольства», — сказав Бон, додавши, що угода охоплює експорт сухопутним, морським і річковим транспортом.

Згідно з проектом угоди франко-румунської угоди, Париж співпрацюватиме в розробці проєкту, спрямованого на підвищення ефективності порту Галац, обладнання прикордонних пунктів на півночі Румунії, максимального використання зернових контейнерів, розміщених у порту. Констанца, а також збільшення пропускної здатності там і в Сулінському каналі.

Це також допомогло б побудувати середньострокову стратегію на осях коридору між Румунією та Україною та забезпечити опори для оптимізації руху суден. Франція також забезпечить фінансування початкової технічної експертизи та співпрацюватиме з Бухарестом для визначення фінансування на майбутнє.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/francziya-ta-rumuniya-pidpyshut-ugodu-pro-sproshhennya-eksportu-ukrayinskogo-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1