Tempo950x100

Tempo300x100

“Галя Балувана” з’явилась у США під брендом MultiСook

“Галя Балувана” з’явилась у США під брендом MultiСook
Фото: з відкритих джерел

Мережа магазинів напівфабрикатів “Галя Балувана” відкрила першу торговельну точку у США під брендом MultiСook. Магазин з українськими стравами та напівфабрикатами запрацював у Філадельфії, повідомив власник компанії Володимир Матвійчук.

“Друзі, ми з великим задоволенням оголошуємо, що ми відкрили магазин в США. Ви так довго чекали, і тепер ваші улюблені українські продукти доступні в США. Запрошуємо Вас до нашого магазину. Ви зможете насолоджуватись смаком неперевершених українських страв, включаючи вареники, пельмені, чебуреки та багато інших”, – написав він у Facebook.

Image 6

Компанія “Галя Балувана” заснована у Луцьку в 2018 році. У 2019-му Матвійчук почав розвивати однойменну мережу, що продає заморожені напівфабрикати, в Україні. У 2022-му підприємець припинив продаж франшиз “Галі Балуваної” в Україні і зосередився на експансії на зовнішні ринки. 

Франшиза MultiСook має понад 100 партнерів у більш ніж 25 країнах. Найбільше закладів відкрили у Польщі, де у “Галі Балуваної” є вже близько 50 партнерів.

В Україні у “Галі Балуваної” 250 партнерів, яким належить понад 700 магазинів. У власності Матвійчука – 13 точок.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 25
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/galya-baluvana-zyavylas-u-ssha-pid-brendom-multisook
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати