Tempo950x100

Tempo300x100

Гейтс та Безос запускають йогурти із вулканічних грибків

Гейтс та Безос запускають йогурти із вулканічних грибків
Фото: з відкритих джерел

Чиказький харчовий технологічний стартап Nature’s Fynd у січні представить перші у світі йогурти на основі грибків.

Це третя лінійка продуктів компанії, яка ввійшла у список найкращих у бізнесі за версією журналу Inc. у 2023 році. Раніше Nature’s Fynd випустив вершкові сири й “вулканічне” м’ясо, які вже доступні в американських мережах Sprouts and Whole Foods.

«На переповненому ринку безмолочних йогуртів, які часто жертвують поживністю заради смаку або навпаки, ми створили перший у світі йогурт на основі грибів – він смачний, поживний та екологічний, – сказав Томас Йонас, засновник і генеральний директор Nature’s Fynd. 

Інноваційні йогурти Nature’s Fynd будуть представлені у трьох смаках: ваніль, полуниця та персик.

Доступні в одноразових контейнерах об’ємом 150 грамів, вони містять 8 г білка, 8-9 г загального цукру та 4 г клітковини, проти 6,6 г білка, 19 г цукру та нульової кількості клітковини для знежиреного фруктового йогурту на молочній основі. 

Йогурти містять живі культури, мають незамінні амінокислоти та сприятливі профілі травлення, а також не включають поширених алергенів, таких як соя, горіхи чи глютен.

Інгредієнт народився в результаті дослідження, проведеного для NASA щодо штаму грибка, знайденого в гейзерах Єллоустонського національного парку, під назвою Fusarium strain flavolapis. 

Щоб стати їжею, природній організм включається у ферментацію біомаси у запатентованій рідинно-повітряній системі.

Що також унікально, Nature’s Fynd вирощує біомасу на рідкій поверхні, а не занурює її в рідину або вирощує на твердій речовині.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 48
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gejts-ta-bezos-zapuskayut-jogurty-iz-vulkanichnyh-grybkiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати