Гігант харчового ринку вироблятиме моцарелу з молока мікробів

Гігант харчового ринку вироблятиме моцарелу з молока мікробів
Фото: з відкритих джерел

Гігант харчового ринку компанія ADM уклала угоду з New Culture, стартапом, що розробляє сир нетваринного походження з використанням точного бродіння, щоб продовжити спільну розробку продукту та подальшу комерціалізацію.

Угода допоможе New Culture збільшити виробництво казеїну без вмісту продуктів тваринного походження (казеїн — це білок, який надає сиру еластичність і плавність).

Як зазначається в прес-релізі, партнерство включатиме співпрацю для сприяння комерційному розширенню виробництва казеїну нетваринного походження та молочних продуктів New Culture. 

Процеси значно прискорять глобальні виробничі активи та досвід ADM.

Компанія планує комерційний запуск альтернативної моцарели у 2023 році. Першими спробують моцарелу майбутнього відвідувачі американських піцерій.

Зазначимо, що останнім часом ADM  відчутно активізувалася у сфері виробництва альтернативних продуктів. Нещодавно компанія оголосила про створення спільного підприємства з Asia Sustainable Foods Platform (дочірня компанія сінгапурського конгломерату Temasek) під назвою ScaleUp Bio. 

Нова компанія працюватиме з Сінгапурським інститутом харчових та біотехнологічних інновацій (SIFBI) та надаватиме інноваційним стартапам доступ до лабораторію для створення продуктів методом точного бродіння, а також допоможе розширити масштаби такого виробництва.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gigant-harchovogo-rynku-vyroblyatyme-moczarelu-z-moloka-mikrobiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати