Гігант зернового ринку створив екстра-веганський шоколад, аналогів якого немає на ринку

Гігант зернового ринку створив екстра-веганський шоколад, аналогів якого немає на ринку
Фото: з відкритих джерел

Постачальник какао Cargill представив нову лінійку веганського шоколаду Chocolate ExtraVeganZa, з «потужними» рослинними інгредієнтами для насиченого смаку.

Для створення нової лінійки, «інженери щоколаду» визначили основні «енергетичні» інгредієнти, які «забезпечать особливий смак і текстуру». Ними стали порошок ядра соняшнику та органічний рисовий сироп.

Порошок ядра соняшнику забезпечує кремову, гладку текстуру із збалансованим смаковим профілем зернових і горіхових ноток.

Рисовий сироп надає виробу приємної солодкості з нотками меду та какао, доповнюючи кінцеву текстуру шоколаду.

«Ми є першим великим постачальником, який включив порошок ядра соняшнику у веганський шоколад», — заявила Ванесса Барі, менеджер з розробки шоколадних продуктів Cargill.

Chocolate ExtraVeganZa пройшов тестування на споживчих та інтелектуальних сенсорних панелях.

Екстра-веганський шоколад не містить горіхів та глютену і його можна використовувати у широкому спектрі харчової промисловості, включаючи хлібобулочні, кондитерські та молочні вироби як заміну звичайному шоколаду.

Щоб забезпечити відповідність визначення веганським стандартам, компанія запровадила новий контроль до вибору інгредієнтів і процесів виробництва шоколаду.

Так, на виробничих потужностях у Бельгії та Німеччини виділили окремі лінії для виготовлення Chocolate ExtraVeganZa та чорного шоколаду.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gigant-zernovogo-rynku-stvoryv-ekstra-veganskyj-shokolad-analogiv-yakogo-nemaye-na-rynku
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати