«Глобино» змінить назви ковбаси «Московської» та сиру «Російського»

«Глобино» змінить назви ковбаси «Московської» та сиру «Російського»
Фото: з відкритих джерел

Група компаній «Глобино» зупинила виробництво ковбаси «Московської» та сиру «Російського» після того, як наразилася на критику назв цієї продукції з боку українців. І ковбасу, і сир перейменують. Підприємства приймають варіанти нових назв.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ТМ «Глобино».

«Іде критика, що ми випускаємо продукцію під російськими назвами. Так, це правда – у нас є ковбаса «Московська», сир «Російський. Ці назви – згідно з Державним стандартом, що не змінювався з часів Радянського Союзу, – ідеться у дописі. – Ніхто і в найгіршому сні не міг уявити, що буде війна між нами та росією, тому ці назви використовувались донині. Зараз у нас вибір: утилізувати всю продукцію під ворожою назвою або ж забезпечити людей продуктами харчування, нехай і на етикетці якої – ворожа зараз для всіх нас назва. Гадаємо, вибір очевидний».

Наразі працюють всі підприємства «Глобино». Їхня продукція доставляється, куди це можливо, підкреслили у компанії: у торговельні точки, безкоштовно на підтримку української армії, Тероборони міст і всім, хто потребує допомоги: лікарням, волонтерським організаціям тощо.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/globyno-zminyt-nazvy-kovbasy-moskovskoyi-ta-syru-rosijskogo
Like
Цікаво
4
Подобається
3
Сумно
3
Нічого сказати
1