Голландський стартап отримав $35 млн на пельмені з лабораторної свинини

Голландський стартап отримав $35 млн на пельмені з лабораторної свинини
Фото: з відкритих джерел

Голландський стартап Meatable залучив $35 млн для збільшення виробництва та прискорення комерційного запуску своєї культивованої свинини.

Оголошення з’явилося через місяць після того, як Meatable спільно з Mosa Meat, HollandBIO та урядом Нідерландів створила «кодекс практики», що дозолив проводити відкриті дегустації культивованого м’яса в країні.

Meatable використає нове фінансування для масштабування своїх процесів і прискорення комерційного запуску культивованої свинини. 

Розробник говорить, що масштабування та оптимізація виробничих процесів допоможуть культивованому м’ясу стати економічно конкурентоспроможним.

З жовтня 2022 року Meatable почала співпрацю з Сінгапуром для виведення інноваційної їжі на ринок країни. У травні в місті-державі була проведена перша дегустація.

Очікується, що свинячі сосиски та пельмені Meatable будуть продаватися у роздрібних магазинах та ресторанах Сінгапуру у 2024 році.

Наступним ринком для Meatable буде США, говорить Крійн де Нуд, співзасновник і генеральний директор компанії.

«Щоб отримати схвалення регуляторних органів у США, ми працюємо з відповідними американськими експертами та органами влади, включаючи Управління з контролю за продуктами й ліками США та Міністерство сільського господарства США», — сказав де Норд. 

Для виробництва культивованої свинини Meatable використовує запатентовану технологію під назвою Opti-ox, уникаючи потреби у фетальній бичачій сироватці (FBS). 

Щоб створити культивоване м’ясо, Meatable спочатку виділяє одну клітину, нешкідливо взяту у тварини, а потім її нескінченно розмножує.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gollandskyj-startap-otrymav-35-mln-na-pelmeni-z-laboratornoyi-svynyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати