Головна сільськогосподарська виставка Польщі відбудеться у березні в Кельце

Головна сільськогосподарська виставка Польщі відбудеться у березні в Кельце
Фото: з відкритих джерел

Прем’єри моделей тракторів та останні тенденції в сільському господарстві можна буде побачити на XXVIII-у Міжнародному ярмарку агротехніки «AGROTECH 2023»в місті Кельце у Польщі, куди приїдуть фермери з усього світу.

Березнева сільськогосподарська виставка «AGROTECH» стане презентацією останніх досягнень сільськогосподарської галузі з усього світу, зокрема, серед тракторів, комбайнів, машин, а також рішень для застосування добрив і землеробства. Ми вже знаємо, що відбудеться прем’єра моделей автомобілів з двигунами, які відповідають останнім стандартам вихлопних газів. Все це можна буде побачити 17-19 березня 2023 року в Targi Kielce.

Найбільші світові компанії та польські виробники агротехніки, навесні приїдуть в Targi Kielce, щоб показати найновіші і найпопулярніші пропозиції серед тракторів, зернозбиральних комбайнів, садової техніки, культиваційних та посівних машин, а також рішень для сільського господарства. Багаторічний досвід Міжнародного ярмарку агротехніки доводить, що виставка «АGROTECH» щороку дивує. Під час останнього ярмарку «Steyr Konzept» з електродвигуном і автономним роботом данської компанії «Agrointelli» зробив фурор.

Нові двигуни, нові моделі

Виробники все більше акцентують увагу не тільки на комфорті та економічності, а й на зниженні витрати палива. – Відбудуться презентації моделей тракторів, які відповідають останнім стандартам викидів Euro V. Йдеться про менші викиди, але також економію палива, – пояснює Маріуш Кісіль, дилер «Case IH і Steyr». – Дедалі помітнішою стає спеціалізація, що виражається у всьому зовнішньому вигляді та конструкції тракторів. У Кельце в березні ми покажемо нові моделі лінійки Farmall і, ймовірно, зможемо привезти повністю модифіковані садові трактори. Зміни полягають у адаптації автомобіля до поставлених завдань. Робота має бути ще ефективнішою, безпечнішою та економічнішою, – пояснює Маріуш Кісіль.

З року в рік фермери зустрічаються з дедалі більшою нестачею робочих рук. Вони прагнуть вести господарство самостійно, тобто з використанням сучасних технологій, таких як камери, встановлені на машинах, гідравлічне керування або можливість роботи з декількома пристроями одночасно. Тому на виставці можна буде почути і побачити відповіді і пропозиції, які стосуються багатьох питань аграрництва.

Під час минулої XXVII-ї виставки себе презентували компанії з 11 країн, зокрема, Австрії, Чехії, США та Італії. На останній виставці були присутні «Case IH», «Steyr», «John Deere», «New Holland», «Massey Ferguson, Deutz – Fahr», «Zetor» або «McCormick», «Fendt», «Farmtrack», «Kuhn». Було також чимале польське представництво, зокрема «Kabat», «SaMASZ», «Stomil Sanok», «Horpol», «Lisicki» та багато інших. Ми також очікуємо на них і у 2023 році.

Нові тенденції для розсади

Стенди компаній, які пропонують насіння, добрива, засоби захисту рослин, а також рішення для підтримки посівів, можуть викликати більший інтерес, ніж раніше. Ціни на добрива та паливо означають, що фермерів, які цікавляться екологічними методами або проміжними культурами, стає все більше. Адже підтримка врожайності стає проблемою.

«LAS-EXPO» з презентацією щодо переробки дерева

Паралельно з виставкою «AGROTECH» відбуватиметься XXII-й Ярмарок деревообробної промисловості та лісокористування «LAS-EXPO». Це не тільки техніка та верстати для роботи в лісі, а й демонстрація деревообробки.

17-19 березня 2023 року у вихідні дні відбудуться XXVIII Міжнародна виставка агротехніки AGROTECH та XXII Виставка деревообробної промисловості та управління лісовими ресурсами «LAS-EXPO». Запрошуємо Вас до Targi Kielce.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/golovna-silskogospodarska-vystavka-polshhi-vidbudetsya-u-berezni-v-kelcze
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН