Головна умова для відновлення експорту Чорним морем — надання Україні винищувачів F-16

Головна умова для відновлення експорту Чорним морем — надання Україні винищувачів F-16
Фото: з відкритих джерел

Головна умова для відновлення експорту Чорним морем — надання Україні винищувачів F-16. Іншого шляху гарантувати безпеку в Чорноморському регіоні немає. На цьому наголосив очільник ВАР Андрій Дикун під час зустрічі з представниками ЗМІ п’яти країн ЄС. 

Ще одним питанням обговорення з журналістами стала заборона імпорту української сільгосппродукції. 

«На жаль, ми вже бачимо, що після 15 вересня заборона імпорту нашої агропродукції до Польщі скоріш за все буде продовжена, але це виключно політичне питання, яке не вирішиться поки в цій країні не відбудуться вибори», – сказав Андрій Дикун. 

За його словами, вартість, яку сплачують наші аграрії за логістику суходолом, – зависока. ВАР звернулася до Єврокомісії з проханням знайти механізм компенсації агровиробникам витрати на транспортування української агропродукції до європейський портів. 

«Питання розглядається. Але єдиним варіантом для нас лишаються порти Дунаю, проте і вони не є безпечними для кораблів», – підсумував він.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/golovna-umova-dlya-vidnovlennya-eksportu-chornym-morem-nadannya-ukrayini-vynyshhuvachiv-f-16
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати