Грантова програма зі створення саду: 22 агропідприємства та 94,9 млн грн

Грантова програма зі створення саду: 22 агропідприємства та 94,9 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Станом на 2 вересня Міністерство аграрної політики та продовольства України вже підписало 22 накази щодо надання грантів у рамках урядової програми «єРобота» зі створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Загальна сума грантів – 94,958 млн грн.

Аграрії із 10-ти регіонів України (Одеський, Івано-Франківський, Київський, Львівський, Волинський, Чернівецький, Закарпатський, Черкаський, Рівненський, Хмельницький) на своїх господарствах вирощуватимуть ягоди та яблунево-грушеві сади. Площі угідь варіюються від 1,34 до 25 га. Загальна площа – 307,44 га. Суми грантів залежно від площі становлять від 360 тис. грн до 10 млн грн на одного отримувача.

До Мінагрополітики від Ощадбанку надійшли 72 заявки, з них – 22 погоджено, 25 отримали відмову, 7 проектів – у стадії опрацювання, 18 відправлено на доопрацювання документів.

До уваги аграріїв! У понеділок, 5 вересня, о 13:00 відбудеться тренінг «Державні грантові програми в агро: перші висновки та рекомендації». Ми вже повідомляли раніше, що Мінагрополітики проаналізувало найтиповіші помилки, які допускаються при оформленні документів для подачі заявок на грант ( про це можна прочитати тут), тож пропонуємо вам отримати практичні рекомендації щодо підвищення якості підготовки заяв та проектної документації. На тренінг будуть запрошені експерти, які проведуть детальний аналіз поширених помилок та нададуть відповідні поради.

Також під час тренінгу аграрії поділяться своїм особистими кейсами щодо отримання та використання грантових коштів.

Реєстрація на вебінар через телеграм чат-бот: http://t.me/UAFATA_infohub_bot

Детальніше тут 👉 https://bit.ly/3Tnlree

Нагадаємо, що основною умовою для учасників програми є створення робочих місць згідно з умов Порядку. Крім того, Програма передбачає співфінансування: від 30 % власних коштів забезпечує її учасник, а 70 % – держава. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень. Детальніше – тут.

Довідково: у червні КМУ започаткував фінансову підтримку бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Підприємці мають змогу отримати урядові гранти на навчання, створення та розвиток власної справи. Детально з переліком програм можна ознайомитися тут.

Мінагрополітики курує з них два напрями, які стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства (подати заявку можна тут) та тепличного господарства (подати заявку тут).

Кожну заявку Мінагрополітики опрацьовує протягом 10 робочих днів після надходження від Ощадбанку.

За умовами кожної з програм, учасник зобов’язується вести діяльність не менше 5 років, сплачувати податки в бюджет, а також створити визначену кількість робочих місць.

Вичерпна інформація з умовами та правилами подачі заявки для отримання:

гранту на сад – тут;

гранту на теплиці тут.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/grantova-programa-zi-stvorennya-sadu-22-agropidpryyemstva-ta-949-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати