Ґрунтообробна техніка Wil-Rich створена для найскладніших умов 

Ґрунтообробна техніка Wil-Rich створена для найскладніших умов 
Фото: з відкритих джерел

Компанія Väderstad AB, яка є власником AGCO-Amity JV, LLC (AAJV) виводить на ринок продукцію нещодавно придбаних брендів.

Окрім унікальних агрегатів для здійснення передпосівного обробітку ґрунту компанія має широку лінійку важких культиваторів (Wil-Rich Chisel Plow), комбінованих агрегатів для здійснення основного обробітку ґрунту (Wil-Rich Disk Сhisels) та глибокорозпушувачів (Wil-Rich Rippers).
Вже зовсім скоро вітчизняним аграрія матимуть змогу випробувати широку лінійку ґрунтообробної техніки, основною перевагою якої є надійність, технологічність та продуктивність.

Для прикладу, диско-чизельний агрегат Wil-Rich 657 ідеально підходить для першого проходу з обробітку ґрунту за умови наявності на поверхні поля великої кількості рослинних решток. Диски агрегату, які встановлено у передній частині машини, зміщено відносно доліт, щоб мати змогу належним чином обробляти та перемішувати пожнивні рештки без забивання агрегату в цілому.
Для точнішого обробітку поля із великою кількістю рослинних решток компанія пропонує комбінований диско чизельний агрегат 483 Chisel Pro.

У передній частині цього агрегату встановлено зубчасті рифлені диски діаметром 61 см, які відмінно прорізають навіть найтвердіші рослинні рештки. Далі обробіток відбувається за допомогою доліт, встановлених на підпружинених стійках із притискним зусиллям на лапу 635 кг. Максимальна глибина обробітку до 25 см.

Wil-Rich Rippers SoilPro розроблений для роботи в різних ґрунтових умовах. SoilPro — це універсальний інструмент, розроблений для легкого руйнування плужної підошви за ретельного перемішування рослинних решток. Він залишає поле готовим для накопичення вологи, мінералізації рослинних решток, що значно полегшує підготовку до наступної посівної кампанії.

SoilPro 513 доступний з шириною захвату від 3,8 до 7,9 м. В передній частині машини встановлено диски діаметром 71 см на індивідуальному кріпленні. Пружинний захист стійки лапи має вражаючі характеристики притискного зусилля в 1588 кг, що дає змогу легко проникати навіть у найтвердіший ґрунт.

Wil-Rich виробляє широкий вибір обладнання для обробітку ґрунту, яке має репутацію міцності та інноваційності. Продукція Wil-Rich характеризується якістю та міцністю, і багато з цих продуктів встановлюють стандарт для всієї галузі.

Перегляди: 246
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gruntoobrobna-tehnika-wil-rich-stvorena-dlya-najskladnishyh-umov
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати