Tempo950x100

Tempo300x100

Гуманітарне розмінування: перші 30 команд винахідників представили свої роботи

Гуманітарне розмінування: перші 30 команд винахідників представили свої роботи
Фото: з відкритих джерел

Протягом дводенного Demining Bootcamp, що відбувся в Києві 2-3 грудня, близько 30 команд, що претендують на участь в програмі підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, представили свої проєкти.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Близько півсотні команд українських розробників подали заявку на участь в акселераційній програмі підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні, що реалізується за ініціативи Міністерства економіки спільно із Kyiv School of Economics. Протягом дводенного Demining Bootcamp, що відбувся в Києві 2-3 грудня, близько 30 команд, що претендують на участь в програмі, представили свої розробки та ідеї.

«Наша глобальна мета – впродовж 10 років повернути у використання 80% потенційно замінованих територій…Один з ключових напрямків — застосування найсучасніших технологій у розмінуванні. Ми прагнемо допомогти нашим винахідникам та інноваторам швидко пройти шлях від ідеї до створення чи масштабування продукту. Це буде експертна допомога, а в разі, якщо проєкт перспективний — допомога із пошуком фінансування, сертифікацією, виходом на ринок», — зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Під час Demining Bootcamp команди інноваторів представили експертам свої напрацювання за напрямами «Техніка для розмінування», «Комплексні рішення», «IT-рішення», «Обстеження».

Експертна група, до складу якої увійшли представники Національного органу з протимінної діяльності, Міністерства оборони, ДСНС, Міністерства економіки мала змогу оцінити та надати свої коментарі й поради щодо проєктів, які вже працюють в реальних умовах, і тих, що перебувають на стадії ідей.

Заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний зауважив, що в подальшому на команди, чиї проєкти будуть визнані експертами найбільш перспективними, чекає чотиримісячна акселераційна програма. Весною наступного року планується тестування вже готових чи удосконалених продуктів на полігонах та в реальних умовах.

Прийом заявок на акселераційну програму триває.

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/gumanitarne-rozminuvannya-pershi-30-komand-vynahidnykiv-predstavyly-svoyi-roboty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати