Hapag-Lloyd відновлює перевезення контейнерів до/з українських портів

Hapag-Lloyd відновлює перевезення контейнерів до/з українських портів
Фото: з відкритих джерел

Німецька контейнерна лінія Hapag-Lloyd з кінця цього тижня починає пропонувати перевезення до українських морських портів.

Як пише ЦТС, про це повідомляє Splash з посиланням на дані Alphaliner.

Для цього Hapag-Lloyd братиме слоти на сервісі між Румунією та Україною, яким оперує українська транспортно-логістична компанія Iteris Feeders, що базується в Одесі.

“За даними українських ЗМІ, з червня фідерний сервіс Туреччина – Україна запустить MSC”, – пише видання, уточнюючи, що перевізник цю інформацію ще не підтвердив.

Раніше керівник Hapag-Lloyd Ukraine Валерій Леонов в коментарі ЦТС зазначив, що перспектива відновлення роботи в сенсі повноцінного оперування контейнерної лінії виглядає наразі сумнівною за багатьох факторів. “По-перше, власне військовий ризик. Прикладом реагування контейнерних перевізників на нього може бути рішення по Червоному морю. Також сюди слід віднести обмежений обсяг вантажів на Чорному морі в цілому та непередбачувану кон’юнктуру попиту саме українських вантажів”, – зауважив він. 

“Існуючий обсяг вантажів поки що обробляється без перешкод портом Констанца, та через порти Польщі. Але ми уважно спостерігаємо за процесами на ринку і вчасно оновлюємо статус з керуючим офісом”, – пояснював Валерій Леонов.

Після того були відновлені суднозаходи до портів Великої Одеси суден з контейнерами. Але переважно в рамках фідерного сервісу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/hapag-lloyd-vidnovlyuye-perevezennya-kontejneriv-do-z-ukrayinskyh-portiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати