Харківська обласна фітосанітарна лабораторія відновлює свою роботу

Харківська обласна фітосанітарна лабораторія відновлює свою роботу
Фото: з відкритих джерел

З першого березня ДУ «Харківська обласна фітосанітарна лабораторія» перебувала у вимушеному простої через військову агресію росії. Внаслідок дій агресора значно пошкодились приміщення установи, а саме вибиті вікна, двері, пошкоджено стелю, лабораторне обладнання, офісну техніку.

Завдяки нашим захисникам територія Харківської області звільнена від окупації і лабораторія відновлює свою діяльність, а саме:

  • відділ фітосанітарного аналізу;
  • відділ фітосанітарних процедур;
  • відділ реєстрації зразків об’єктів регулювання та оформлення документів;
  • загальний відділ.

До компетенції ДУ «Харківська обласна фітосанітарна лабораторія» належить:

  • проведення фітосанітарної експертизи з метою виявлення та/або ідентифікації регульованих шкідливих організмів об’єктів регулювання, що імпортуються, експортуються, реекспортуються, перевозяться в межах України або транзитом територією України;
  • участь у проведені обстежень рослин, продуктів рослинного походження та інших об’єктів регулювання;
  • участь у проведенні систематичного обстеження земель сільськогосподарського призначення і земель лісового фонду, місць обігу об’єктів регулювання;
  • визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу.

Лабораторія акредитована відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 у сфері: фітосанітарна експертиза (ентомологічна, гербологічна, мікологічна, фітогельмінтологічна) продуктів рослинного походження та інших об’єктів регулювання у сфері карантину рослин.

Лабораторія включена до переліку фітосанітарних лабораторій, які опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби: у розділі “Фітосанітарія, контроль у сфері насінництва та розсадництва”, підрозділі “Фітосанітарні лабораторії”.

Нагадуємо, що на сьогодення крім Харківської обласної фітосанітарної лабораторії продовжують виконувати свої функції ще 20 державних фітосанітарних лабораторій.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/harkivska-oblasna-fitosanitarna-laboratoriya-vidnovlyuye-svoyu-robotu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати