ХАРП мобілізується під час пандемії

На ХАРП взяли до уваги всі рекомендації Міністерства охорони здоров'я і відповідально виконують вимоги карантину. На підприємстві посилені заходи безпеки, дотримані всі необхідні епідемічні норми і заходи захисту, регулярно проводиться прибирання і дезінфекція приміщень, доставка працівників здійснюється відповідно до правил перевезення з урахуванням обмежень кількості пасажирів.

Завод зберіг темпи виробництва підшипників для різних галузей і ринків. Ключовими факторами успіху для підприємства, як і раніше є стабільність виробництва і збереження високого рівня довіри клієнтів. Тому, у відповідності з укладеними контрактами, HARP продовжує відвантаження продукції партнерам та замовникам за окремо узгодженим графіком, в тому числі і на експорт. За цей час жоден контракт не був призупинений чи відкликаний. Успішно пройшли поставки продукції в Білорусь, Молдову, Литву, Чехію, Єгипет.

У реаліях карантинних обмежень, ХАРП освоює нові форми комунікації з клієнтами. Так підприємство розширює обсяг онлайн заходів по просуванню продукції на всіх пріоритетних ринках – від оформлення онлайн ресурсів до проведення навчальних вебінарів та технічних консультацій для торгового персоналу партнерів підприємства.

Сьогодні ХАРП запрошує всіх бажаючих до участі у вебінарі «Правила монтажу і експлуатації підшипників. Причини виходів з ладу».
Про дату та час буде повідомлено додатково.
Записатися на вебінар

Так само в будь-який час ви можете ознайомитися з минулими вебінару на YOUTUBE-каналі заводу:
Вступний курс "Підшипники ХАРП"
Переваги продукції ХАРП. Технології та система якості
Закриті підшипники і вузли HARP. Рішення для екстремальних умов експлуатації

і записатися на технічну консультацію
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Для стабілізації цін на борошно ПАТ «Аграрний фонд» здійснив переробку 31,4 тис. тонн зерна

З метою стабілізації цін на борошно та недопущення зростання цін на основний продукт харчування ПАТ «Аграрний фонд» з початку поточного року здійснив переробку 31,4 тис. тонн зерна пшениці, з яких 14.3 тис тонн були перероблені в квітні поточного року. Про це повідомила прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Згідно зі спільним рішенням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яке було прийняте наприкінці березня 2020 року щодо забезпечення достатньої кількості на внутрішньому ринку, для продовження переробки зерна ПАТ «Аграрний фонд» здійснює переміщення додаткових обсягів зерна – на переробні підприємства Запорізької, Дніпропетровської, та Одеської областей. В планах фонду здійснити переробку понад 20 тос. тонн зерна пшениці до закінчення маркетингового року.

Нагадаємо, що в березні 2020 року ПАТ «Аграрний фонд» для недопущення зростання цін було прийнято рішення відправити на переробку 40 тис. тонн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.

Фінансові програми на купівлю техніки VERSATILE

Компанія «Версатайл Україна» пропонує цілий ряд фінансових інструментів для вигідного та зручного придбання сільськогосподарської техніки VERSATILE — кредити з пільговими відсотковими ставками, оренда з правом викупу, трейд-ін.

Кредити з пільговими відсотковими ставками

У співпраці з багатьма українськими банками «Версатайл Україна» пропонує вигідні умови для кредитування та лізингу. Партнерами «Версатайл Україна» є банки: Креді Агріголь Банк, Банк Південний, Глобус Банк, ПриватБанк, УкрГазБанк, ПроКредит Банк і КредоБанк. Ознайомитися з повним списком банків-партнерів і умовами надання кредитів можна на сторінці Versatile 

Переваги кредитування:

 1. Надання кредитів із пільговими відсотковими ставками — компанія «Версатайл Україна» компенсує банку частину відсотків;

 2. Можливість вибору банку і відповідних умов кредитування;

 3. Перший внесок від 0%;

 4. Термін кредитування — до 5 років;

 5. Ставка від 0% річних у гривні;

 6. Швидке прийняття рішення про надання кредиту;

 7. Можливість сезонного графіка погашення.

Оренда з подальшим викупом

Даний вид фінансування передбачає передачу техніки VERSATILE клієнту за договором оренди з правом викупу. Вартість техніки, орендні платежі та викупна вартість фіксуються в момент підписання договору. Орендар щомісячно сплачує орендну плату, яка йде в рахунок погашення викупної вартості. В результаті, до кінця дії договору, клієнт викуповує техніку і перетворюється з орендаря у власника. Необхідною умовою є страхування техніки.

Переваги оренди з правом викупу:

 1. Не потребує вилучення з обороту великих сум;

 2. Укладення договору безпосередньо з компанією-продавцем техніки, без залучення фінансових установ;

 3. Немає потреби в заставі, тому що орендована техніка і є предметом застави;

 4. Можливість тестування техніки та сервісних можливостей до моменту передачі права власності.

Програма трейд-ін (Trade-In)

Трейд-ін — це обмін старої техніки на нову техніку VERSATILE з доплатою. Ця програма дозволяє досить швидко оновити парк сільськогосподарської техніки без зайвого клопоту. Спочатку проводиться оцінка вашої старої техніки фахівцями компанії-продавця, після чого вам повідомлять, яку суму вам необхідно буде доплатити, щоб отримати обрану нову техніку.

Переваги програми трейд-ін:

 1. Немає необхідності витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для своєї старої техніки;

 2. Не потрібно чекати продажу своєї старої техніки, щоб отримати нову;

 3. Відсутність ризиків, пов'язаних із продажем б/в техніки та ймовірністю укладення угоди з нечесним покупцем;

 4. Можливість укладення договору безпосередньо з компанією-продавцем техніки, без залучення фінансових установ.

Також діють спеціальні пропозиції на купівлю комбайнів:

 1. Знижка 10% на всі комбайни VERSATILE детальніше

 2. Кредит під 0% на комбайни VERSATILE детальніше

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

"Укрспирт" збільшив прибуток майже в три рази

За перший квартал 2020 року чистий прибуток ДП «Укрспирт» склав 9 млн 284 тис. гривень, що на 151% перевищує відповідний показник за аналогічний період минулого року. У фінансовий результат не входять дані щодо сировини для антисептиків, яку почали виробляти на заводах підприємства у квітні. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун, передає прес-служба підприємства.

«За перші три місяці 2020 року чистий прибуток “Укрспирту” склав майже 9,3 мільйона гривень. У порівнянні з тогорічним результатом за перший квартал — 3,7 мільйона гривень — відбулося зростання у три рази. Також підприємство за перший квартал сплатило на 64% більше податків у державний бюджет, порівняно з першим кварталом 2019-го. До такого фінансового результату призвела, зокрема, детінізація галузі. Вплинув і новий спрощений механізм купівлі спирту, який ми запровадили наприкінці березня для ФОПів та юросіб. Завдяки йому, за останні 10 днів березня були укладені 150 договорів та відвантажені 3510 літрів спирту. І хочу наголосити, що в цей фінансовий результат не входить виробництво сировини для антисептиків, адже ми розпочали його на початку квітня, після введення законодавчих змін», — повідомив Сергій Блескун.

Зазначимо, у першому кварталі 2020 року ДП «Укрспирт» було сплачено 153 млн 316,97 тис. грн податків, а у першому кварталі 2019 року – 93 млн 248,8 тис.грн податків. Тобто, відбулося зростання на 64,42% порівняно з аналогічним періодом торік. Щодо показників реалізації, то у 1 кварталі 2020 року державним підприємством було реалізовано 1 млн 469,96 тис. декалітрів спирту, а у 1 кварталі 2019 році - 1 млн 148,41 тис. декалітрів спирту. Зростання склало 28%.

Фінансовий результат ДП «Укрспирт» за перший квартал втричі перевищив тогорічний показник

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

"Кернел" вперше завантажив танкер соняшниковою олією одночасно з причалу і з води

Як пише ЦТС, таку інформацію сьогодні підтвердили в компанії.

У завантаженні судна Hulda Maersk брав участь річковий танкер UBC Amosov компанії United Barge Company. У "Кернел" сьогодні уточнили, що UBC Amosov виконав три рейси з терміналу " Ніка-Тера до причалу Дніпро-Бузького порту. Тут за допомогою спеціальних рукавів на Hulda Maersk було подано 8 тис. т олії. Решта 27 тис. т були завантажені з причалу.

"Технологія перевалки з борту на борт - не нова, але знакова для нас саме в наливні вантажі. Це перший проект, який ми втілили разом з нашими партнерами. Нове річкове судно забезпечила компанія United Barge Company. Команда Ніка-Тери максимально сприяла нам, швидко завантаживши всі три рейси UBC Amosov, а також допомогла розробити індивідуальний план швартовних операцій. При цьому перевантаження в портах координував судовий агент Stark Shipping. Зараз розглядаємо можливість подальшого використання наливних барж. Такий спосіб завантаження може бути ефективним з точки зору фрахту. Він дає можливість для оптимальної утилізації великих морських танкерів та їх завантаження до повної опади у неглибоких портах, за рахунок чого скорочуються витрати на морську логістику", - прокоментував головний трейдер олії і шроту "Кернел" Андрій Паладій.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY продовжує експансію на британський ринок

Компанія продовжує розширювати портфель замовлень і збільшувати мережу дистриб'юторів. До числа нових клієнтів українського бренду додалася агрофірма BARFOOTS, найбільший холдинг на півдні Англії з вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції преміум-класу.

Одним з перших придбань англійської компанії стала коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів. Агрегат отримав високу оцінку замовників. Якісний обробіток ґрунту, продуктивність, надійність і комфорт в застосуванні були вирішальними факторами для компанії при виборі техніки.

У BARFOOTS, зокрема відзначили високу ефективність ДУКАТ, здатність витримувати необхідну глибину обробки на складних англійських ґрунтах і відмінний результат роботи всього за один прохід. Оригінальними рішеннями представники компанії назвали ресорну 3D-стійку, що мінімізує витрати палива, а також підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, якими оснащена вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY. Принцип «нуль обслуговування», можливість працювати весь аграрний сезон без зупинок на змазування і техобслуговування справили велике враження на британських аграріїв.

Також BARFOOTS дуже зацікавилися іншими серійними новинками LOZOVA MACHINERY – ротаційними боронами ДІНАР, просапними культиваторами САНТІМ і низкою інших агрегатів, покупку яких розглядають в компанії.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.