178171
182818

HARP презентував ефективні рішення для ринку зерносховищ на GRAIN Tech

На думку директора департаменту продажів Олени Славіної і заступника головного конструктора Українського конструкторсько-технологічного бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) Володимира Федорченко, які представляли ХАРП на конференції, захід був вкрай корисним для підприємства. ХАРП випускає продукцію для різних сегментів промисловості і користується заслуженою довірою покупців по всьому світу. І це професійна подія стала ще однією можливістю продемонструвати сучасні підшипникові розробки заводу.

Елеваторний бізнес в Україні дуже перспективний. Оскільки держава займає лідируючі позиції по виробництву і експорту низки зернових культур сьогодні галузь активно трансформується. Зростаючі потреби ринку сприяють будівництву нових зерносховищ і силосів, при цьому частина існуючих елеваторних потужностей вже потребує модернізації.

3.jpg

HARP пропонує ефективні, надійні і доступні рішення як для первинного, так і для вторинного ринку зерносховищ. В асортименті заводу серія підшипникових вузлів в стандартних і спеціальних виконаннях – UCP, UCF, UCFL для застосування в зернопереробному і елеваторному обладнанні. Для роботи в екстремальних умовах пропонується спеціальний вузол F480210K19 з корпусом з високоміцного чавуну і необслуговуваним підшипником з 6-кромочним ущільненням підвищеної герметичності і захисту від механічних пошкоджень X-Shield. Крім того, HARP виготовляє моделі підшипників за індивідуальними проектами замовників.

Виступ співробітників ХАРП викликав великий інтерес у представників найбільших елеваторних компаній і зерносховищ, а також постачальників відповідної техніки. Обговорювали питання ефективного застосування підшипників HARP на практичних прикладах з життя.

Сьогодні з низкою зацікавлених клієнтів тривають переговори про співпрацю.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Посол Канади просить владу захистити від рейдерів агрокомпанію з іноземними інвестиціями

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза звернулась до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, а також до міністрів економіки та аграрної політики з проханням захистити від рейдерства компанію "Овостар Юніон", яка частково належить іноземним інвесторам.

Відповідний лист є у розпорядженні "Європейської правди".

"Просимо вас звернути увагу на питання постійного тиску та рейдерських спроб захопити контроль над компанією "Овостар Юніон", - йдеться у листі.

"Овостар Юніон" - один з провідних українських виробників та експортерів курячих яєць та яєчних продуктів, який торгує своєю продукцією у більш ніж 50 країнах світу, наголошує посол. Серед акціонерів компанії є такі великі міжнародні інституційні інвестори, як канадський інвестиційний фонд  "Fairfax Holdings" та польські "Generali Group" і "Aviva Poland".

Ґаладза відзначає, що обґрунтування, яке рейдери використовують для спроби захопити контроль над "Овостар", може мати серйозні наслідки.

"Якщо дуже коротко: ЗАТ "МакарОВО" було погано керованою компанією, яка у 2013 році була доведена до банкрутства. Активи ЗАТ "МакарОВО" були обтяжені іпотекою на користь банку "НАДРА", який був визнаний неплатоспроможним у лютому 2015 року Національним банком України. Колишні активи "МакарОВО" були продані, а потім перепродані. У 2018 році "Овостар" придбав ці проблемні активи у "BV Trading". Сьогодні рейдери звинувачують "Овостар" в організації банкрутства "МакарОВО". Що робить цю претензію ще менш переконливою, так це те, що колишні власники "МакарОВО" запропонували відмовитись від свого позову, якщо "Овостар" погодиться на одноразову готівкову оплату на їхню користь", - йдеться у листі.

Посол стурбована, що Генеральна прокуратура дозволила передати в суд "дикі звинувачення" у змові, наголошуючи, що уряд України змусив "Овостар" та його міжнародних інвесторів захищатись у судовій системі, "де деякі судді все ще готові виносити вердикти на платній основі".

"Отже, дозволивши подальший розгляд справи, уряд України мимоволі підтримав спроби рейдерів викрасти "Овостар Юніон" у законних власників. Це явно суперечить публічно оголошеному зобов’язанню вашого уряду захищати права та інтереси іноземних інвесторів", - заявляє Ґаладза.

Посол наголошує, якщо ситуація не буде вирішена відповідно до верховенства права, це продовжуватиме негативно впливати на постійні зусилля українського уряду щодо підвищення інвестиційної привабливості України.У Ristone Holdings завершили весняну посівну

Про це повідомила прес-служба Ristone Holdings.

Зокрема, засіяні зернові та технічні культури: понад 6 тис. га кукурудзи на зерно і силос, приблизно 30 тис. га соняшнику. Площі під цукровим буряком – приблизно 500 га, ячменем і горохом – 5 тис. га.

Своєчасно внесені ЗЗР на озимі культури і ячмінь, а також ґрунтові гербіциди на пропашні культури.

Ваш вибір 'Подобається'.


«Астарта» почала переробку цукру-сирцю з тростини

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Законтрактовані обсяги переробки на наступні три місяці 2021 календарного року становлять 60 тис. тонн. Перероблятиме цукор-сирець Яреськівський цукровий завод. 

За словами засновника та та генерального директора агропромислового холдингу АСТАРТА-КИЇВ Віктора Іванчика, цього року на ринку цукру спостерігається нестабільна ситуація, яка викликана ростом світових цін на всі сировинні товари, а також невпевненістю учасників ринку у достатній кількості цукру для забезпечення потреб до надходження продукції нового урожаю.

«Ми вирішили створити резервний об’єм цукру, щоб максимально захистити інтереси нашого споживача, забезпечити продовольчу безпеку та стабілізувати ціни на продукцію в Україні на фоні їх прогнозованого зростання на світовому ринку у середньостроковій перспективі», – зауважив він. 

Такий крок, на переконання Віктора Іванчика, також допоможе компанії попередити виникнення форсмажорних обставин, як це було у вересні минулого року, коли з’явився тимчасовий дефіцит, зумовлений тим, що торгові запаси цукру закінчилися, а новий сезон через несприятливі погодні умови розпочався на місяць пізніше ніж завжди. Врожайність цукрових буряків 2020 року була найнижчою за останні роки (42.5т/га). Те саме можна сказати і про цукристість (16.14%).

Він також повідомив, що наявні  дані та підрахунки незалежних  аналітиків ринку дають підстави сподіватися, що загалом наявних в Україні обсягів власного цукру вистачить, щоб повністю наситити ним внутрішній ринок і задовольнити попит споживачів до початку наступного сезону переробки цукрового буряку. Поточні дані щодо врожаю у сезоні 2021 оптимістичні.

«Тому тільки для створення резерву продукції, свого роду підстраховки, на випадок аномальної посухи чи інших несприятливих погодних умов, достатньо буде імпортувати і переробити не більше 100-120 тис. тонн цукру-сирцю», – підсумував Віктор Іванчик.

 

Джерело: AgroTimes
 

Ваш вибір 'Подобається'.


NZ Aggressive — робочі органи для різних потреб

Широкі можливості щодо вибору потрібних налаштувань, відповідних робочих органів та допоміжного обладнання дають змогу підготувати агрегат для роботи навіть на найважчих ґрунтах та з великою кількістю пожнивних решток.

479.jpg

Культиватори NZ Aggressive від компанії Väderstad — це універсальні та технологічні машини. Для вирішення різних завдань ці культиватори можуть комплектуватися широким набором робочих органів та спеціалізованим обладнання для ґрунтообробної техніки.

394.png

Правильний вибір знарядь дає змогу оптимізувати результати роботи в полях, що забезпечує кращі умови для сходів і майбутнього врожаю. NZ Aggressive з розпушувальними лапами забезпечує ефективне розпушування ґрунту і формування рівного посівного ложа по всій ширині захвату агрегату.

453.jpg

 

А встановивши наконечники Goosefoot здійснюється повне підрізання кореневої системи бур’янів з мінімальним перемішуванням ґрунту.

395.jpg

Бур’яни залишаються на поверхні поля до висихання й таким чином захищають землю від впливу сонця та випаровування вологи. Велика ширина робочої зони кожного наконечника Goosefoot перешкоджає їх швидкому зношенню. 

454.jpg

 

 Дискові борони ДУКАТ на канадському ринку

Попит на дискові борони ДУКАТ постійно зростає і від сезону до сезону стає все більше, відзначають представники офіційного дистриб'ютора LOZOVA MACHINERY в Канаді – компанії Higginson Farm Equipment.

В першу чергу така популярність обумовлена високою якістю збірки знарядь і відмінними результатами обробки ґрунту, що в поєднанні з високою швидкістю роботи і необслуговуваними вузлами забезпечило стійкий попит.

Аграрії також вражені здатністю ДУКАТ працювати в будь-яких польових умовах, вільно долати пересушені ґрунти, однаково добре справлятися з кам'янистим і в'язким ґрунтом, а також з великою кількістю органічних залишків.

Канадські фермери із задоволенням діляться позитивним досвідом використання ДУКАТ, називаючи їх елітною технікою.

«Ми були приємно вражені результатами обробки грунту нашого нового ДУКАТ шириною захвату 5 метрів, він легко йшов по глинистому ґрунті, точно витримуючи потрібну нам глибину. І, що важливо, так це відмінна сервісна підтримка», - відзначили Івон і Гай Пру, власники Prouline Farms з Камберленда в Онтаріо. Бездоганну роботу ДУКАТ сприяла і правильна настройка знаряддя, виконана фахівцями Higginson Farm Equipment.

Ducat 5 – Yvon & Guy Proulx.jpg

Зупинили свій вибір і на ДУКАТАХ Тімоті і Марсель Хайлігени, власники FERME HEYLIGEN INC з Нотр-Дам-де-Станбрідж в провінції Квебек. У ДУКАТ їх привабила міцність і простота конструкції, наявність граматичних необслуговуваних підшипників HARP-AGRO, значно знижують потребу в технічному обслуговуванні, а також вартість, яка набагато нижче брендових аналогів. «У ДУКАТ було приємно побачити ступінь стерньових обробки і глибину посівного ложа всього за один прохід. За один день ми обробили велику площу, більше, ніж зазвичай, це суттєво заощадило час і паливо. За весь сезон роботи з цією машиною ми так і не зіткнулися ні зі зниженням якості обробки ґрунту, ні з заміною деталей», – діляться фермери.

Холодний клімат, велика кількість опадів і пізній початок агарного сезону зовсім не перешкода для ДУКАТ. Завдяки низці цікавих і оригінальних конструкторських рішень агрегати успішно застосовуються канадськими аграріями як в класичному, так і органічному землеробстві.

Функціональні і продуктивні знаряддя мають різноманітну комплектацію і можуть оснащуватися будь-яким з п'яти видів змінних котків. А з цього року машину можна забезпечити додатковим модулем для внесення гранульованих добрив, а також використовувати для підсіву (наприклад, сидератів) за один прохід з основною обробкою.

Як підкреслюють Тревор і Аллен Каннінгем, засновники Starhill Farms (Ванклік Хілл, Онтаріо), ДУКАТ-8 став відмінним доповненням до їх парку висококласної техніки. «Цей агрегат швидко і ефективно обробляє наші сільськогосподарські угіддя в парі з CASE Magnum 245».

Ducat 8 – Trevor & Allen Cunning.png

Задоволений своїм ДУКАТ і Аллан Сімпсон, фермер з Ванклік Хілл в Онтаріо. Він першим купив ДУКАТ-6 в цьому районі. «За допомогою ДУКАТ я обробляв великі площі всіх типів і дуже задоволений результатами».

Ducat 6 – Allan Simpson.jpg

Для Андре Уімета, аграрія Ouimet Farms Adventure (Ванклік Хілл, Онтаріо) важливо, що ДУКАТ безперешкодно справляється з пожнивними залишками і залишає рівне посівне ложе з оптимальною структурою ґрунту. Андре дуже добре відгукується про техніку LOZOVA MACHINERY і рекомендує марку своїм колегам. «Мій ДУКАТ-4 прекрасна машина за відмінною ціною і з чудовим сервісом! Я вкрай задоволений тим, як агрегат швидко справляється з великою кількістю стебел кукурудзи».

Ducat 4 – Andre Ouimet.png

ДУКАТ продовжують розширювати портфель замовлень і завойовувати нові канадські регіони. До вибору місцевих фермерів вся продуктова лінійка компанії. LOZOVA MACHINERY розвіяли всі міфи і стереотипи та в черговий раз довели, що українська техніка може бути затребуваною, якісної, надійної і впізнаваною не тільки у себе на батьківщині, а й за кордоном.

«Ми горді тим, що нас вибирають, нам довіряють і на нас розраховують фермери такого великого і різноманітного ринку як Канада, одного з найбільших в світі експортерів продовольчої продукції. І я особливо радий відзначити, що LOZOVA MACHINERY сьогодні на рівних конкурує з провідними світовими виробниками сільгосптехніки на міжнародній арені», – підкреслив президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

гиршфельд фото.JPG