Херсон під обстрілом: місто залишилося без світла та газу

В ніч проти 13 березня російські війська знову завдали удару по Херсону, в результаті чого місто та область частково залишилися без електроенергії. Газопостачання також зазнало перебоїв, однак роботу системи вдалося відновити.
Про це розповідає AgroReview
Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко повідомив:
“Після російських обстрілів частина нашої громади без електропостачання”
. За його словами, спеціалісти “Херсонобленерго” наразі аналізують обсяги пошкоджень. Відомо, що електрики позбавлені жителі Корабельного і Центрального районів Херсона, а також сіл Молодіжне, Надніпрянське, Інженерне та частково Зеленівка.
Продолжаються огляди мереж, і Мрочко зазначив, що під час відновлення можливі тимчасові перебої з електропостачанням.
“Стабілізували роботу системи газопостачання Дніпровського району у мікрорайоні ХБК. Нагадуємо про дотримання заходів безпеки при користуванні газом у побуті!”
На жаль, повідомлено про загибель однієї особи – 42-річної жінки, внаслідок обстрілів. Російські військові регулярно атакують українські території різноманітним озброєнням, включаючи ударні БПЛА, ракети та інші види боєприпасів. Зокрема, армія рф активізувала атаки на деокуповану частину Херсонщини з дронів, скидаючи вибухівку на цивільних.
13 березня в Херсонській обласній державній адміністрації зазначили, що вранці російські війська атакували цивільну автівку за допомогою дронів, внаслідок чого постраждав 60-річний чоловік.
За даними Херсонської обласної прокуратури, обстріл розпочався ще напередодні. З 22:40 до 23:03 російські війська здійснили авіаудари по Херсонщині, використовуючи 10 керованих авіабомб, що призвело до пошкодження багатоквартирних та приватних будинків у місті.