HF Agro презентує новинку на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022»

HF Agro презентує новинку на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022»
Фото: з відкритих джерел

15-17 лютого в Києві компанія HF Agro презентує новинку для ґрунтообробітку на Міжнародній аграрній виставці інноваційних рішень «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022».

HF Agro розширює сегмент ґрунтообробної техніки та виводить на ринок новий продукт – прем’єрою експозиції стане коротка дискова борона для стерньового обробітку. На стенді компанії відвідувачі зможуть ознайомитися з технічними характеристиками та перевагами нової борони.

Також будуть представлені точні та продуктивні помічники для внесення добрив – розкидачі добрив та аплікатори для внесення рідких добрив HF Agro. Безпосередньо на стенді відвідувачі зможуть отримати детальну консультацію по всій лінійці у фахівців, які також порекомендують і підберуть найбільш відповідну комплектацію техніки, враховуючи конкретні потреби.

Як офіційний дистриб’ютор німецького виробника LEHNER компанія HF Agro представить у своїй експозиції пневматичні сівалки для надійного посіву насіння трав, проміжних культур, сидератів, внесення протислизневих гранул, добрив та інших зернистих та гранульованих матеріалів.

Експозиція HF Agro на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022» – це техніка, яка допоможе аграріям збільшити врожай та мінімізувати витрати.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/hf-agro-prezentuye-novynku-na-vystavczi-zernovi-tehnologiyi-2022
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати