Хлібопекарі мінімізували залишки на складах і працюють «з коліс»

Хлібопекарі мінімізували залишки на складах і працюють «з коліс»
Фото: з відкритих джерел

У довоєнний час заводи мали запас борошна і всієї необхідної сировини до тижня. Зараз мінімізували залишки на складах і працюють «з коліс». Це вимушений крок, адже в підприємств не вистачає обігових коштів, щоб закупити сировину та помістити її на склади.

Про це AgroPortal.ua розповів перший віцепрезидент «Всеукраїнської асоціації пекарів» Юрій Дученко.

«По борошну ми не можемо фізично зробити запаси, і це є критичною проблемою. Якщо сьогодні хлібозаводи чітко регулюються військовими адміністраціями в питаннях енергозабезпечення, то борошномельні підприємства нині працюють з плановими відключеннями і обмеженням споживання електроенергії. Тому вони лише встигають забезпечити поточні потреби хлібозаводів», — говорить Юрій Дученко.

Він пояснює, що через обмеження енергопостачання борошномели не можуть організувати нормальний процес підготовки, помолу зерна і виробництва борошна. 

«Тобто зробити запас на 3-7 днів за обмеження електроенергії вони не можуть. Те, що змололи, відразу відправляється на виробництво хліба. Борошно на хлібозаводи надходить без відлежування, фактично ще гарячим, що погано для технології», — зазначає Юрій Дученко.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/hlibopekari-minimizuvaly-zalyshky-na-skladah-i-praczyuyut-z-kolis
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати