Хлопці-доярки та корови з ЄС: як створити прибуткову молочну ферму

Хлопці-доярки та корови з ЄС: як створити прибуткову молочну ферму

Засновник підприємства «Україна» Олег Крижовачук поділився секретом створення успішної молочної ферми. Очільник не приховує, що в розвиток ферми довелося вкласти майже 100 млн гривень, проте без чіткої стратегії розвитку досягти прибуткового балансу не вдалося б. Тож у своїй системі управління пан Олег користується принципом 4K – кадри, корова, корівник і корми, пише landlord.ua.

Кадри.
Кожна корова перебуває під пильною увагою спеціалістів ферми, які слідкують за її харчуванням, контролюючи корми в режимі 24/7. Доярками на фермі є суто молоді хлопці, яким допомагають технік й оператор, що онлайн відслідковує та аналізує всі процеси.

Корова.
Стадо куплялося у ЄС, обиралася кожна корова окремо, там же купується і сперма кращих донорів, і зараз «Україна» вже має звання племзаводу.

Корівник
Корова повинна відчувати себе щасливою, мати повітря, можливість погуляти, комфортну температуру, доглядатися в чистоті тощо. Саме молоко одразу охолоджується і має ґатунок екстра, на нього високий попит. Корівник Олега Крижовачука – це виставка досягнень виробників обладнання для молочних ферм.

Корми.
За допомогою супутникових програм аналізується склад майбутніх кормів на полі, встановлюється, коли треба косити…

«Ми зараз маємо 35–37 л молока на добу з кожної корови. І наша ферма вже приносить по 500 000 гривень на день. Зараз будемо розвивати продаж нетелей, а бичків, які народжуються, будемо відгодовувати на продаж на м’ясо. Коли ми остаточно поєднаємо ці напрями, то буде не ферма, а справжній космос», – кепкує господар.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/hlopci-doyarky-ta-korovy-z-yes-yak-stvoryty-prybutkovu-molochnu-fermu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати