Індія планує обмежити експорт рису

Індія планує обмежити експорт рису
Фото: з відкритих джерел

Індія, яка є найбільшим у світі вантажовідправником рису, ймовірно, обмежить деякі експортні поставки, оскільки внутрішні поставки знаходяться під загрозою. Рішення може посилити хаос на світових ринках продовольства, пише Bloomberg із посиланням на джерела. 

Уряд обговорює обмеження експорту дробленого рису, на частку якого припадає майже 20% постачання Індії за кордон, оскільки місцеві ціни різко зросли, повідомили джерела.
За їх інформацією, переговори тривають, і рішення може бути оголошено найближчим часом.
На Індію припадає 40% світової торгівлі рисом, і обмеження експорту завдасть додаткового удару країнам, що борються з кризою вартості життя і посиленням голоду. Це матиме наслідки для мільярдів людей, які залежать від основних продуктів харчування, оскільки близько 90% рису у світі вирощується та споживається в Азії.

Індія вже обмежила експорт пшениці та цукру, що викликало шок на світових ринках, оскільки це сигналізувало про ескалацію продовольчого протекціонізму, коли країни перекривали потоки місцевих постачань у світ. Це допомогло підняти світові ціни на основні продукти до нових рекордів, хоча останнім часом вони знизилися по мірі покращення перспектив світового врожаю.

Потенційні обмеження повʼязані з тим, що цього сезону посіви скоротилися на 8% через відсутність опадів у деяких районах. Мусонні дощі були приблизно на 40% меншими, ніж зазвичай в штатах Уттар-Прадеш і Біхар.

Джерело: forbes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/indiya-planuye-obmezhyty-eksport-rysu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати