Індонезія запровадила заборону на імпорт рису через власні запаси

Індонезія запровадила заборону на імпорт рису через власні запаси
Фото: з відкритих джерел

Президент Індонезії Прабово Субіанто офіційно оголосив про запровадження повної заборони на імпорт рису. Таке рішення було підтримане міністром сільського господарства країни Анді Амраном Сулейманом, який зазначив, що Індонезія має достатні запаси та очікує виробництво рису на рівні 34,8 млн тонн у 2025 році. Це дозволяє повністю забезпечити внутрішні потреби без необхідності імпорту.

Про це розповідає AgroReview

“Президент Прабово Субіанто заявив, що імпорт рису заборонено”, – сказав міністр сільського господарства Індонезії Анді Амран Сулейман.

Вплив заборони на ринок

Голова Мінсільгоспу підкреслив, що уряд вживатиме заходів для запобігання будь-яким спробам ввезення рису, особливо контрабандним шляхом. За його словами, нині заборона вже відчутно впливає на глобальні ціни: вартість рису з В’єтнаму та Таїланду знизилася.

Причини рішення

Основною причиною для введення обмежень стало збільшення внутрішніх запасів та впевненість у прогнозах виробництва. Уряд Індонезії вважає, що таких обсягів вистачить для повного забезпечення споживчого попиту, а також для стабілізації власного ринку продовольства.

Перегляди: 50
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/indoneziya-zaprovadyla-zaboronu-import-rysu

Новини