Інтерв’ю з генеральним директором американського офісу Väderstad Inc. Джейсоном Штроббе

Інтерв’ю з генеральним директором американського офісу Väderstad Inc. Джейсоном Штроббе

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, нещодавно оголосила про придбання компанії  “AGCO-AMITY JV” (AAJV). Ми отримали можливість задати кілька питань Джейсону Штроббе, віце-президенту Väderstad з продажів та маркетингу в Північній Америці, який тепер також буде керуючим директором для нового Väderstad Inc. у Північній Дакоті, США.

– Які переваги матиме Väderstad з придбанням AAJV?

– Це стратегічне інвестування в ринок США для створення довгострокової стабільності та нових можливостей. Ми отримуємо доступ до дилерської мережі, що охоплює велику частину американського ринку, та сподіваємось, що наш асортимент техніки в поєднанні з існуючим, збільшить потенціал продажу на ринку Північної Америки.

Продукція AAJV дещо відрізняється від Väderstad та надає кілька конфігурацій техніки для ринку Північної Америки, яку ми в даний час не виготовляємо. Ми також отримуємо завод в Північній Дакоті, що збільшить наші виробничі потужності в Північній Америці та можливість постачати нашу продукцію на американський ринок як “Виготовлено в США”. Таке придбання надає нам змогу співпрацювати з пристрасними та досвідченими людьми, які знають ринок США та мають вже налагоджені стосунки з дилерами.

– Якою буде ваша роль у Väderstad Inc?

– Моя нова посада – керуючий директор Väderstad Inc. Я буду відповідальний за всю юридичну діяльність організації і звітуватиму перед генеральним директором Väderstad – Матсом Баверудом.

– Що стане з вашою нинішньою посадою у Väderstad Industries в Канаді?

– Моя нинішня посада віце-президента з продажу та маркетингу в Північній Америці не змінилася. Я буду звітувати перед Матіасом Хонвертом, старшим віце-президентом з глобальних продажів та маркетингу.

– Що Väderstad може додати до успадкованого асортименту продукції компанії AAJV?

– У наших обох компаній є великий асортимент техніки та команди, які доповнять одне одного. Це надасть як нашим дилерам, так і клієнтам більше варіантів техніки з різноманітним модельним рядом від однієї компанії.

473.jpg

– Яким є завод у Вахпетоні в порівнянні з заводами Väderstad у Лангбанку та Швеції? Чи плануються серйозні зміни або модернізації?

– За останні 30 років завод у Вахпетоні неодноразово розширювався і продовжує виготовляти високоякісну техніку на рівні з Väderstad. Сам по собі об’єкт менш автоматизований порівняно з заводом в Швеції, в цьому плані він більш схожий на виробництво у Лангбанку.

В завод у Вахпентоні будуть вкладені інвестиції, щоб наблизити його до наших канадських стандартів. Спочатку ми модернізуємо офісні приміщення, роздягальні та кімнати для відпочинку. А з початком введення стратегії працюватимемо над вдосконаленням ІТ, брендингу, покриття під відкритим небом, оновленням інших об’єктів та рештою важливих інвестиції для заводу.

– Разом з AAJV штат збільшився на 110 співробітників. Що б ви хотіли їм сказати?

– Ласкаво просимо до родини Väderstad! Разом з нами ви отримаєте багато переваг, долучившись до нашої культури, а також стабільне та надійне майбутнє! Компанія Väderstad вкладає значні кошти в глобальний бізнес, і, так як ми зараз виходимо на ринок США, у всіх з’являться значні можливості, оскільки наше бачення – бути провідним світовим партнером фермерів для отримання бездоганних сходів культур.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/intervyu-z-generalnym-dyrektorom-amerykanskogo-ofisu-vaderstad-inc-dzheysonom-shtrobbe
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати