Іспанія готова надати фінансову підтримку для реалізації ініціативи Grain from Ukraine

Іспанія готова надати фінансову підтримку для реалізації ініціативи Grain from Ukraine
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн зустріч із Міністром сільського господарства, рибальства та продовольства Королівства Іспанія Луїсом Планасом Пучадесом.

Під час перемовин сторони обговорили програму Президента України Grain from Ukraine, яка передбачає надання гуманітарної допомоги у вигляді поставок зерна до найбідніших країн Африки та Азії для запобігання голоду.

Микола Сольський наголосив на важливості цієї ініціативи та підкреслив, що навіть у такий важкий час Україна шукає можливості надавати допомогу країнам, які цього найбільше потребують, і тим самим забезпечувати продовольчу безпеку світу. Він також розповів про те, що ініціативу вже підтримали понад 20 країн і запросив Іспанію також долучитися до Grain from Ukraine.

Зі свого боку, Луїс Планас Пучадес зауважив, що Іспанія вітає та підтримує гуманітарну продовольчу ініціативу, яка покликана запобігти світовій продовольчій кризі. Урядовець анонсував допомогу у розмірі 2,7 млн євро, яка буде спрямована на реалізацію Grain from Ukraine.

Микола Сольський подякував іспанській стороні за підтримку та наголосив на тому, що Україна високо цінує усю допомогу, яку надають партнери.

Під час зустрічі урядовці також розглянули питання, що стосуються поточного стану та перспектив роботи аграрного сектору України, зокрема проблематику, пов’язану зі збором урожаю та труднощі, з якими стикаються українські аграрії в умовах війни. Сторони обговорили можливість надання Іспанією генераторів українським фермерам та постачання додаткових транспортних засобів для транспортування зерна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ispaniya-gotova-nadaty-finansovu-pidtrymku-dlya-realizacziyi-inicziatyvy-grain-from-ukraine
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН