Істотно зросла ціна на український національний продукт

Істотно зросла ціна на український національний продукт

Про це повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передають Українські Новини.

“Зокрема, відзначаємо істотне зростання ціни на український національний продукт – сало, ціна на яке збільшилася на 3,5 гривні. Відтепер сало коштує в середньому 54,9 грн за кілограм”, – зазначає Дорошенко.

Він також зазначив, що на сало відбувається величезне коливання цін у регіонах – у Києві його можна придбати за 104 грн за кілограм, а в Тернопільській області за 32 грн. Різниця в ціні більш, ніж в три рази, або “космічні” 72 грн.

Свинина за першу декаду вересня додала 2,6 грн і коштує 104 грн за кг. Коливання вартості між регіонами становить 19 грн: у Києві “соціальна” свинина з кісткою варто 114,7 грн за кілограм, а в тій же Тернопільській області – 95,7 грн.

“Масло вершкове підвищилося в ціні майже на 3 гривні. Тепер середня ціна його складає 147,2 грн за кілограм. За даними Держстату, у Київській області масло варто 165,5 грн, тоді як на Тернопільщині – 126,4 грн за кілограм. Різниця в ціні – майже 40 гривень”, – повідомив експерт.

Також більш ніж на 1 гривню подорожчали: яловичина – на 1,5 грн, курячі яйця і курятина в тушці – на 1,1 грн. Тепер середня ціна “соціальної” яловичини з кісточкою становить 109,8 грн за кілограм, а курячих яєць С1 – С2 – 17,9 грн за десяток, тушки курки – 55 грн за кілограм.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/istotno-zrosla-cina-na-ukrayinskyj-nacionalnyj-produkt
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати