Кабмін передав реєстр аграрних розписок в управління Мінагрополітики

Кабмін передав реєстр аграрних розписок в управління Мінагрополітики
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів передав цілісний майновий комплекс держпідприємства “Аграрні реєстри” від Міністерства економіки до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства.

Як повідомляє БізнесЦензор, відповідне розпорядження Кабміну №1478-р від 19 листопада оприлюднене на офіційному урядовому порталі.

Держпідприємство “Аграрні реєстри” контролює Реєстр Аграрних розписок, створений в рамках спільного проекту з IFC “Аграрні розписки в Україні”.

Як повідомлялося, проект “Аграрні розписки в Україні” запроваджується IFC із групи Світового банку у партнерстві зі Швейцарією. Практичне застосування аграрних розписок розпочалося у 2014 році у Полтавській області. Незабаром до використання цього інструменту фінансування підключилися інші області країни.

За даними Мінагрополітики, зростання ринку аграрних розписок дозволило більш ніж 4 тисячам агровиробників залучити за кілька років понад 35 млрд грн.

Аграрна розписка – товаророзпорядчий документ, який фіксує безумовне зобов’язання боржника, що забезпечується заставою у вигляді майбутнього врожаю. За аграрною розпискою позичальник може розрахуватися або грошима, або постачанням сільськогосподарської продукції. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kabmin-peredav-reyestr-agrarnyh-rozpysok-v-upravlinnya-minagropolityky-dzherelo-https-biz-censor-net-n3300538
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати