ЛЬВ В 950Х100 06

ЛЬВ В 950Х100 06

Как выгодно купить и продать сельхозпродукцию сегодня и сравнить цены на зерновые?

Как выгодно купить и продать сельхозпродукцию сегодня и сравнить цены на зерновые?

Проект «Трипілля» це чудова можливість, як для великих гравців  сільськогосподарського ринку України (тим, що займають пріоритетні позиції в якості виробника, переробника і експортера), так і невеликим фермерським господарствам і підприємствам, не залишитися один на один з проблемами і питаннями, що виникають в процесі їх діяльності. Де вигідно купити чи продати? Знайти найбільш вигідну пропозицію?

Саме в проекті «Трипілля» піднімаються дані питання, а також й подібні актуальні  проблеми сфери агробізнесу.

«Трипілля» – проект покликаний об’єднати виробника, переробника та покупця на аграрному ринку України. Чи можливо цього досягнути і яким чином?Які можливості надає користувачам сайт?

Сайт «Тріполі Ленд» – це потужний каталог сільськогосподарських підприємств різного напрямку та сфері діяльності агробізнесу в розділі «Компанії АПК» та «Фермери». В їхньому числі агрохолдинги, переробники, експортери, перевізники, інші підприємства АПК, дрібні й великі фермерські господарства.

 Користувач сайту також може ознайомитися з детальною картою елеваторів України, а також актуальним каталогом всіх зерносховищ (розділ «Елеватори»). Інформація та контактні дані дають можливість будувати ділове партнерство як з виробниками  сільгосппродукції (фермерами) так і з покупцями і постачальниками ринку. Це підвищує шанси знайти нового бізнес партнера та працювати з ним на взаємовигідних умовах.

В розділі «Новини» проект «Трипілля» регулярно знайомить своїх користувачів  з новинками в області сільськогосподарської техніки, сфери законодавства, посівного матеріалу, добрив та засобів захисту рослин від кращих світових виробників, розкаже про технології  як вирощувати виключно високоякісну товарну продукцію. Розділ надихне як реалізувати задумані ідеї, використовувати інноваційні енергозберігаючі технології у виробництві зернових культур та тваринництві та інших галузях.

Унікальним інструментом для аналізу цін на зернові та іншу сільгосппродукцію є сервіс «Порівняння цін». Це дозволяє не тільки дослідити цінову ситуацію на ринку, але й проаналізувати потенційних конкурентів та їхню цінову політику. Користувач  має можливість розрахувати вартість доставки зерна по конкретному маршруту від точки А до точки Б, що детально відображено у відео на головній сторінці ресурсу.

Постійні оновлення закупівельних цін трейдерів і агрокомпаній сайту «Трипілля» на зернові, бобові та олійні культури, дозволять бути в курсі всіх змін і своєчасно на реагувати на них.

Безумовно,  український проект для сільського господарства «Трипілля» – надійна платформа, що дозволяє гідно оцінювати і аналізувати сильні і слабкі сторони АПК, прогнозувати ризики і загрози, вести активну діяльність з усіма ключовими та зацікавленими сторонами. А це в свою чергу дозволить як обмінюватися накопиченими знаннями та досвідом так і загалом удосконалювати свою діяльність. Більш детально про «Трипілля»  на сайті проекту.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kak-vyhodno-kupyt-y-prodat-selhozprodukcyyu-sehodnya-y-sravnyt-ceny-na-zernovye
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    10 Вересня

    В Україні скорочується споживання крохмалю

    Продовольчий гігант з офісом в Україні переробляє яблучні вичавки на інгредієнт для сметани

    Українські агровиробники здатні забезпечити до 95% потреб ЗСУ в їжі

    Україна збільшила експорт молочних продуктів

    На експортному ринку України фуражна пшениця продовжує додавати в ціні 

    Втрати врожаю соняшнику та кукурудзи через посуху можуть сягнути критичної відмітки

    Які виклики стоять перед підприємцями в процесі впровадження харчового законодавства та як швидко знайти вирішення питань

    В Україні вартість соєвих бобів нового врожаю продовжує знижуватись

    На Одещині фермер вирішив зекономити на прибиранні стерні – тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі

    Соя, пшениця та кукурудза падають через фіксацію прибутку

    БІЛЬШЕ НОВИН